reklama

Nainggolan przeprosił za swoje zachowanie

Nainggolan przeprosił za swoje zachowanie
reklama

Dwa spojrzenia na jeden mecz

Dwa spojrzenia na jeden mecz

Ernesto Valverde na temat dobrej dyspozycji Vermaelena

Ernesto Valverde na temat dobrej dyspozycji Vermaelena
Zawsze uważałem, że gra dobrze. Widziałem, jak trenuje, i zawsze robił to dobrze. Jest silny i zawsze myślałem, że może nam pomóc. Pracuje dla zespołu i jest gotowy na grę również w trudnych meczach, jak te z Valencią czy Realem. Myślę, że w tych spotkaniach nawet bardziej przekonał kibiców niż mnie. Ja byłem przekonany do niego już wcześniej.
Ernesto Valverde za:Barca tv

Nainggolan pali i pije alkohol na noworoczym lajwie

Radja Nainggolan znany jest nie tylko ze swojej nieustępliwości w środku pola, ale też ze słabości do różnych używek. Piłkarz zazwyczaj stara się nie afiszować ze swoimi nawykami, jednak w Nowy Rok zrobił transmisję live, w której w pełni oddaje się szerokopojętej zabawie...
źródło:youtube.com
reklama

Legia poluje na łotewskiego snajpera

Legia poluje na łotewskiego snajpera
Legia Warszawa szuka wzmocnień w zimowym okienku transferowym i na celowniku "Wojskowych" pojawił się 24-letni snajper Davis Ikaunieks. Łotysz stanowi o sile ognia FC Vysocina Igława, ostatniej drużyny czeskiej ekstraklasy. Mierzący 185 cm wzrostu napastnik zdobył w 16 meczach tego sezonu 5 bramek i zaliczył 3 asysty.
za:polsatsport.pl

Wyznanie lekarza Lionela Messiego

Wyznanie lekarza Lionela Messiego
Kiedy Messi do mnie trafił, miał 10 lat i zaledwie 125 centymetrów wzrostu. Nie mieścił się w żadnej skali. Widać było, że coś jest nie tak. Okazało się, że organizm Messiego nie wytwarza dostatecznej ilości hormonu wzrostu. Z takim defektem rodzi się jedno dziecko na dwadzieścia tysięcy. Leczyłem go ponad trzy lata. Był dobrym pacjentem, nie sprawiał kłopotów. Widać było, że zrobi wszystko, aby tylko grać w piłkę. Można podzielić pacjentów na trzy kategorie: jedni chcą być wysocy dla samej estetyki, inni , bo chcą się podobać dziewczynom. I trzecia kategoria: Messi, on chciał urosnąć, żeby grać w piłkę na najwyższym światowym poziomie. Powiedziałem mu wtedy: o wzrost się nie martw, będziesz wyższy niż Diego Maradona. I to co powiedziałem, sprawdziło się: Maradona ma bodaj 165 centymetrów, a Messi o kilka więcej. Wtedy byłem pewien tylko tego, że będzie wyższy, ale teraz mogę powiedzieć, że okazał się również i lepszy. Po zdiagnozowaniu choroby, przeszliśmy od razu do leczenia. Messi musiał przyjmować hormon wzrostu, polega to na codziennym zastrzyku, w nogę lub w rękę. Był jednak bardzo zdeterminowany, nigdy nie narzekał. Ile było tych zastrzyków? Skoro kuracja trwała około cztery lata, to ponad 1400.
Diego Schwarztein, lekarz Messiego z czasów dzieciństwa za:sport.se.pl

I to jest drybler

I to jest drybler
reklama