Ter Stegen znów "lata" w bramce Barcy

Ter Stegen znów

Per Mertesacker strzela gola na 1-1

Zaledwie kilka minut cieszyło się Nottingham prowadzeniem w meczu z Arsenalem. Gola na 1-1 zdobył Per Mertesacker!

Nottingham na prowadzeniu w meczu z Arsenalem

Nottingham Forest dość niespodziewanie wychodzi na prowadzenie w meczu z Arsenalem! Strzelcem gola na 1-0 jest Eric Lichaj.

Świetna seria Eibar w La Lidze

Efektowny gol Luisa Suareza na 2-0

Luis Suarez dobrze przyjmuje mocne podanie od Sergiego Roberto, uderza z powietrza i... gol! Urugwajczyk zdobywa pierwszego gola w 2018 roku i podwyższa tym samym prowadzenie Barcy nad Levante na 2-0!

Messi nie mógł zdobyć bardziej typowego dla siebie gola

Pierwszy gol Leo Messiego w 2018 roku

Leo Messi zagrywa do Jordiego Alby, ten oddaje mu piłkę głową i Argentyńczyk strzałem z powietrza pokonuje Oiera! Barcelona 1 - 0 Levante

XI Arsenalu na mecz z Nottingham

Diego Simeone nie ma pretensji do arbitra

Co sądzę o drugiej żółtej kartce dla Simeone za świętowanie gola z kibicami? Arbiter nie może kierować się emocjami, tylko przepisami. Jeśli po golu biegniesz cieszyć się z kibicami, to należy ci się żółta kartka.
Diego Simeone za:calciomercato.com

Joe Hart założył czapkę od kibica

Ponieważ w spotkaniu pucharowym z Shrewsbury Joe Hart musiał bronić w pierwszej połowie pod słońce, skorzystał z prezentu od jednego z kibiców i przywdział elegancką czapkę z daszkiem :D Stylowo i praktycznie!

"Mundo Deportivo": Real chciał przebić ofertę Barcelony za Coutinho

Real Madryt do ostatniej chwili próbował pokrzyżować plany Barcelony w sprawie transferu Coutinho, informuje "Mundo Deportivo". Według dziennikarzy powołujących się na źródło z otoczenia brazylijskiego piłkarza, "Królewscy" starali się przebić ofertę Barcelony i zaoferowali Liverpoolowi za 25-latka 200 milionów euro. Sam piłkarz nie był jednak zainteresowany przenosinami do Madrytu i próba Realu spełzła na niczym.
za:mundodeportivo.com

Grabara i Bielik mogą trafić do Ekstraklasy?!

Evra tłumaczy się z... wypicia moczu wielbłąda

Hej wszystkim. Jak widzieliście na moim story, zacząłem dzień bardzo pozytywnie, bardzo szczęśliwie, jak zwykle, Wrzuciłem zdjęcie, jak piję wodę z jeziorka na środku pustyni, które wyglądało dla mnie jak oaza. Potem dostałem wiadomość od mojego przyjaciela: "Patrice, ta woda, którą piłeś, to nie była oaza, tylko miejsce, w którym zajmują się sobą wielbłądy - myją się, załatwiają swoje potrzeby...". "Ale chodzi o miejsce, gdzie wielbłądy robią swoje "dju dju"?" Wiecie, o czym mówię. Teraz wyglądam jak gość, który pije ekskrementy wielbłądów. To obrzydliwe... To absolutnie obrzydliwe. To tyle. Teraz pewnie się śmiejecie, bo wypiłem siki wielbłądów i pewnie Waszym zdaniem to śmieszne. Bo chodzi o mnie...
Patrice Evra za:Instagram

Skład Barcelony na mecz z Levante

XI Tottenhamu na mecz z Wimbledonem

Zaskakująca eksplozja formy Benevento

Southampton nie dostanie od razu całej kwoty za Van Dijka

Mimo ogromnej kwoty odstępnego, jaką zapłacił Liverpool za Virgila van Dijka, Southampton nie będzie mógł wydać w zimowym oknie transferowym nawet połowy tej kwoty. Wszystko przez konstrukcję umowy transferowej - Southampton ma zagwarantowane 70 milionów euro (plus 5 milionów w ewentualnych bonusach zależnych od występów piłkarza), jednak kwota ta trafi do nich w trzech ratach - każda płatna po ok. 23,3 miliony euro. W styczniu do "Świętych" trafi pierwsza rata, jednak po opłaceniu należnego Celtikowi Glasgow procentu od transferu (który wyniesie 6 milionów euro), zostanie im "tylko" ok. 17 milionów euro.
za:101greatgoals.com