Cillessen dostał obiektem w twarz od kibiców Espanyolu

W drugiej części spotkania derbowego kibice Espanyolu pokazali się z najgorszej strony - gdy Jasper Cillessen podszedł do bandy po piłkę, ci trafili go w twarz jakimś obiektem. Na całe szczęście w wyniku tej skandalicznej sytuacji bramkarz Barcelony mocno nie ucierpiał.

Morata wylatuje z boiska po symulce i kłótni z sędzią

Najpierw Alvaro Morata dostał żółtą kartkę za symulkę w polu karnym, a po chwili obejrzał kolejne "żółtko" za dyskusje z sędzią i musiał opuścić boisko w końcówce dogrywki w meczu z Norwich.

Wymiana zdań po przegranej Barcelony

Espanyol przerwał dwie wielkie passy Barcelony

Norwich strzela gola na 1-1 w 94. minucie

Norwich walczyło o remis w meczu z Chelsea do samego końca i się opłaciło! Gola na 1-1 w 94. minucie strzelił Jamal Lewis.

Melendo daje prowadzenie Espanyolowi w derbach

Espanyol prowadzi w derbach Barcelony! Navarro wycofuje piłkę na pole karne, Melendo uderza ją bez przyjęcia i pokonuje Jaspera Cillessena! Espanyol 1 - 0 Barcelona