reklama

Bayern złożył życzenia Pepowi

Bayern złożył życzenia Pepowi
reklama

Wymiana na linii Manchester United - Arsenal

Wymiana na linii Manchester United - Arsenal

Ronaldinho pożegnał się z kibicami

Ronaldinho pożegnał się z kibicami
Dziękuję Ci Boże za życie, które mi dałeś, za rodzinę, przyjaciół i mój pierwszy zawód. Po prawie trzech dekadach poświęcania się piłce nożnej, żegnam się z moim największym, spełnionym marzeniem. Przez 20 lat profesjonalnej kariery i 10 lat w szkółce właśnie to kochałem najbardziej. Intensywnie przeżywałem marzenie dziecka, każdą chwilę, podróże, zwycięstwa, porażki, drogę do szatni, wejście na boisko, buty, w których grałem, dobre i zmarnowane piłki, otrzymane nagrody, gwiazdy, z którymi grałem i które podziwiałem, a także te, które znam tylko z Playstation, ale podziwiam do dziś. Wszystko było niesamowite… Znacie mnie, wiecie, że jestem nieśmiały i nie lubię dużo mówić, ale muszę powiedzieć z głębi serca, że jestem bardzo wdzięczny za pomoc wszystkich: trenerów, fizjoterapeutów, zarządów oraz ich członków, kibiców moich drużyn oraz tych przeciwnych, kierowcom autobusów, chłopców podających piłki, sędziów i prasy. Razem napisaliśmy tę historię, bez was nie było to możliwe. W marcu ogłosimy, jak przebiegać będzie moje pożegnanie z futbolem oraz czym zajmę się w przyszłości. Na razie chciałbym wyrazić swoją wdzięczność. To słynne zdanie „dziękuję, stara” (mowa o piłce, a autorem tych słów jest Alfredo Di Stefano) było moją inspiracją przez długi czas. Dziękuję kolegom za zwycięstwa!!! Dziękuję za wszystkie wiadomości i wsparcie! Ściskam was mocno, byłem bardzo szczęśliwy, czyniąc z piłki nożnej mój zawód i życie.
Ronaldinho za:fcbarca.com

Meunier stanął w obronie Neymara

Meunier stanął w obronie Neymara
Rozumiem rozczarowanie kibiców, ale z drugiej strony uważam, że to bardzo haniebne zachowanie. Jeśli chcesz na niego buczeć i gwizdać to czemu bijesz brawo, gdy mija czterech obrońców i strzela gola?
Thomas Meunier za:Indy Football na Twitterze
reklama

11 kolejki w Ligue 1

11 kolejki w Ligue 1

Mychitarian już wszystko wie

Mychitarian już wszystko wie

Mourinho polecił Perezowi trenera?

Mourinho polecił Perezowi trenera?
Według informacji "Mundo Deportivo" Jose Mourinho rozmawiał z Florentino Perezem na temat następcy Zinedine'a Zidane'a. Portugalski szkoleniowiec miał polecić prezesowi "Królewskich" jednego trenera. Kogo? Obecnego menadżera Tottenhamu - Mauricio Pochettino.
za:sportwitness.co.uk
reklama