reklama

City i United powalczą o Seriego

City i United powalczą o Seriego
Na celowniku Manchesteru City znalazł się Jean Michael Seri z Nice. Według "The Guardian" o klubowego kolegę Mario Balotellego zamierza też powalczyć Manchester United. Latem zeszłego roku Seri był bliski transferu do FC Barcelony, ale w ostatniej chwili transakcja nie doszła do skutku. Pep Guardiola widzi w iworyjskim pomocniku naturalnego następcę Fernandinho oraz Yayi Toure. Nice jest gotowe pozbyć się swojej gwiazdy środka pola za ofertę w granicach 35 milionów funtów.
za:theguardian.com
reklama

Jest różnica ;)

Jest różnica ;)

"Presja" w Legii Warszawa

Dotknąłem presji związanej z występami w tym zespole. Ta słynna „presja”, choć samo słowo jest uproszczeniem. Rozumiem ludzi, którzy mówią, że presja jest wtedy, gdy nie starcza do pierwszego, a masz na utrzymaniu rodzinę. Całkowita zgoda, dlatego tę piłkarską weźmy w cudzysłów. Przed przyjściem do Legii ciągle słyszałem o oczekiwaniach, jednocześnie byłem pewny – jako człowiek ambitny – że im sprostam. W Pogoni i Bruk-Bet Termalice, w których grałem wcześniej, były inne relacje w szatni. Bliższe. Nie mówię, że w Legii są złe, bo są... po prostu inne. Prawie każdy – bardziej niż w innych klubach – patrzy najpierw na siebie, potem na resztę zespołu. Rywalizacja odbywa się na innej płaszczyźnie. Niekoniecznie między tobą a innymi ligowcami, grającymi na tej pozycji, tylko między tobą a kolegami z drużyny, z których każdy uważa, że to on powinien grać Szansę możesz otrzymać jedną i niewykluczone, że w najmniej oczekiwanym momencie. Nie udało się? Następny proszę. Nie byłem przyzwyczajony do takich standardów, teraz już jestem. Legia funkcjonuje bardziej na zasadach klubu zachodniego, szatnia też, stąd „presja” z zewnątrz i wewnątrz.
Jakub Czerwiński za:przegladsportowy.pl

Koszulki Alexisa już są gotowe

Koszulki Alexisa już są gotowe
reklama

Piękna reprezentantka Rosji

Piękna reprezentantka Rosji

Stoke wypożyczyło greckiego obrońcę

Stoke wypożyczyło greckiego obrońcę
Stoke City oficjalnie poinformowało o wypożyczeniu Kostasa Stafylidisa z Augsburga. 24-letni lewy obrońca spędzi w nowym klubie resztę sezonu 2017/2018.
za:Stoke City FC na Twitterze

Gianluca Curci w AFC Eskilstuna

Gianluca Curci w AFC Eskilstuna
Były bramkarz Romy czy Sampdorii wylądował w 2. lidze w Szwecji. 32-latek został nowym piłkarzem AFC Eskilstuna.
reklama