Drugi gol Luisa Suareza z Realem Betis

Kolejny błąd w obronie Realu Betis, kolejne trafienie Barcelony - tym razem całą akcję konstruuje Lionel Messi, a dzieła zniszczenia dopełnia Luis Suarez, ustalając wynik meczu na 0-5!

Wtedy wiadomo, że na 0-2 się nie skończy

Vecino doprowadza do remisu

W ostatnich minutach meczu Interu Mediolan z AS Romą gospodarze wyszarpują 1 punkt za sprawą uderzenia głową Matiasa Vecino. Inter Mediolan 1 -1 AS Roma

Najlepszy bramkarz w przyszłości według Szczęsnego

Ładny wolej Luisa Suareza na 3-0

Ivan Rakitić odwdzięcza się Suarezowi asystą i Urugwajczyk ładnym strzałem z powietrza podwyższa prowadzenie Barcy. Real Betis 0 - 3 Barcelona

Błąd defensywy Betisu i Messi strzela na 2-0

Sergio Busquets odbiera piłkę na połowie Betisu, zagrywa do Lionela Messiego, a Argentyńczyk nie myli się w takich sytuacjach. Real Betis 0 - 2 Barcelon

Ivan Rakitić daje prowadzenie Barcelonie

Świetne prostopadłe zagranie od Luisa Suareza na bramkę zamienia Ivan Rakitić! Real Betis 0 - 1 Barcelona