Absurdalna sytuacja Macieja Gostomskiego

Eden Hazard daje prowadzenie Chelsea

Nie minęło nawet 10 minut, a Chelsea już na prowadzeniu! Pedro ładnie wypuszcza Edena Hazarda, a Belg w takich sytuacjach po prostu się nie myli. Arsenal 0 - 1 Chelsea

Dramatyczna sytuacja w meczu 2. Bundesligi

W przerwie meczu 2. Bundesligi pomiędzy Darmstadt a Kaiserslautern doszło do wstrząsającej sytuacji. Trener gości, Jeff Strasser miał w szatni zawał serca. 43-latek został przetransportowany do szpitala, a spotkanie zostało przerwane przy wyniku 0:0. Rzecznik Kaiserslautern poinformował pół godziny po wydarzeniu, że trener jest przytomny i że głównie uskarża się na nudności i zawroty głowy.
za:sport.pl

Skład Romy na mecz z Sampdorią

Skład Sampdorii na mecz z AS Romą

Mina i Coutinho powołani na Espanyol

"Kowal" jedzie po Eduardo Da Silvie

On jeszcze nie zagrał żadnego meczu w lidze, a już wszyscy obrońcy go przeczytali, wiedzą, że wystarczy go lekko pyknąć i się zepsuje. Eduardo drugim Lewandowskim nie będzie. „Lewego” kopią po nogach, popychają, a on gra swoje. Da Silva to 35-letni schorowany piłkarz. Przy porządnej kreatywnej pomocy jeszcze więcej goli będzie strzelał Niezgoda.
Wojciech Kowalczyk za:sport.se.pl

Skład Realu Madryt na mecz z Leganes

Ankieta nie kłamie

Już 13 lutego powraca puchar, na który każdy czeka już 2. miesiąc.

Marquinhos strzela gola na 4-2

Guingamp ponownie złapało kontakt z PSG po rzucie karnym, jednak paryżanie po raz kolejny zdołali odskoczyć rywalom. Tym razem strzelcem gola był Brazylijczyk Marquinhos. PSG 4 - 2 Guingamp

Arbiter zabronił Lucasowi opierać się o chorągiewkę

Skład Arsenalu na mecz z Chelsea

Skład Chelsea na mecz z Arsenalem

Pastore podwyższa prowadzenie PSG

Co prawda Guingamp złapało kontakt w 1. połowie za sprawą pewnie wykonanego rzutu karnego przez Marcusa Thurama, jednak PSG znowu odskoczyło im na dwie bramki. Tym razem gola zdobywa Javier Pastore po dośrodkowaniu Juliana Draxlera. PSG 3 - 1 Guingamp

Trener Kaiserslautern dostał zawału serca

Adam Nawałka skomentował losowanie w Lidze Narodów

Bardzo cenię włoski futbol. Strukturę, organizację, szkolenie. Taktykę dopracowaną do perfekcji, przygotowanie fizyczne na bardzo wysokim poziomie. Nigdy nie ukrywałem, że w pierwszej fazie mojej kariery trenerskiej wzorowałem się na włoskiej piłce. Portugalia? To nie jest tak, że po przegranym ćwierćfinale Euro z wciąż odczuwamy żal, że przeżywamy ten mecz znów i znów na nowo. Być może zaraz po meczu był drobny niedosyt, ale minął, tym bardziej, że szybko okazało się, że przegraliśmy przecież z mistrzem Europy.
Adam Nawałka za:polsatsport.pl

Wilfried Zaha zrobił z Jacha ''wiatrak'' na treningu

Pierwszy trening Jarosława Jacha i od razu były piłkarz Zagłębia został ''ochrzczony'' przez Wilfrieda Zahę :D Jak jednak podają informatorzy z Anglii, Polak poza tą sytuacją wyglądał bardzo solidnie :)