Gabriel daje prowadzenie Leganes

Co tam się dzieje! Leganes znów na prowadzeniu z Realem Madryt, a gola zdobywa po rzucie rożnym Gabriel. Real Madryt 1 - 2 Leganes

Świetna podcinka Benzemy po podaniu Vazqueza

Mamy przełamanie Karima Benzemy! Francuz dostał świetne podanie od Lucasa Vazqueza i ładną podcinką pokonał Champagne'a. Real Madryt 1 -1 Leganes

Alisson kapitalnie wyjął strzał Caprariego

Xhaka daje prowadzenie Arsenalowi

"Kanonierzy" wychodzą na prowadzenie! Gola zdobywa sytuacyjnym strzałem Granit Xhaka, a w utratę bramki znów zamieszany jest po stronie Chelsea Antonio Rudiger... Arsenal 2 - 1 Chelsea

Real dalej bez celnego strzału...

Fantastyczny gol Eraso po błędzie Nacho

Nacho wywraca się przy próbie przyjęcia piłki od Achrafa, tę przejmuje Eraso i bez zastanowienia uderza na bramkę Casilli, trafiając prosto w okienko. CO ZA GOL! Leganes odrobiło straty z 1. meczu i w dwumeczu mamy już wynik 1-1.

Pierwszy gol Łukasza Teodorczyka od października

W KOŃCU JEST! Łukasz Teodorczyk trafia do bramki Waasland-Beveren, doprowadzając do remisu 1-1, przełamując tym samym swoją strzelecką niemoc trwającą od (!) października 2017 roku!

Antonio Rudiger strzela "swojaka"

Nie minął kwadrans, a już jest 1-1! Tym razem do bramki trafia Antonio Rudiger, pokonując... własnego bramkarza. Niemiecki obrońca pechowo interweniował przy strzale Monreala i w derbach Londynu mamy już 1-1!

Absurdalna sytuacja Macieja Gostomskiego

Eden Hazard daje prowadzenie Chelsea

Nie minęło nawet 10 minut, a Chelsea już na prowadzeniu! Pedro ładnie wypuszcza Edena Hazarda, a Belg w takich sytuacjach po prostu się nie myli. Arsenal 0 - 1 Chelsea

Dramatyczna sytuacja w meczu 2. Bundesligi

W przerwie meczu 2. Bundesligi pomiędzy Darmstadt a Kaiserslautern doszło do wstrząsającej sytuacji. Trener gości, Jeff Strasser miał w szatni zawał serca. 43-latek został przetransportowany do szpitala, a spotkanie zostało przerwane przy wyniku 0:0. Rzecznik Kaiserslautern poinformował pół godziny po wydarzeniu, że trener jest przytomny i że głównie uskarża się na nudności i zawroty głowy.
za:sport.pl

Skład Romy na mecz z Sampdorią

Skład Sampdorii na mecz z AS Romą

Mina i Coutinho powołani na Espanyol

"Kowal" jedzie po Eduardo Da Silvie

On jeszcze nie zagrał żadnego meczu w lidze, a już wszyscy obrońcy go przeczytali, wiedzą, że wystarczy go lekko pyknąć i się zepsuje. Eduardo drugim Lewandowskim nie będzie. „Lewego” kopią po nogach, popychają, a on gra swoje. Da Silva to 35-letni schorowany piłkarz. Przy porządnej kreatywnej pomocy jeszcze więcej goli będzie strzelał Niezgoda.
Wojciech Kowalczyk za:sport.se.pl