reklama

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu
reklama

Mocne słowa Carvajala po porażce

Mocne słowa Carvajala po porażce
Jesteśmy załamani, to bardzo bolesna sytuacja... Nie byliśmy w stanie nawet wyciągnąć remisu z Leganes. I to na Santiago Bernabeu. Każdy, kto choć trochę jest za Realem, wróci do domu wku*wiony. Myślę, że Leganes wykorzystał swoje armaty. Byli zwarci. Wykorzystali nasze błędy, by strzelić dwie bramki. My mieliśmy swoje okazje, nawet w ostatnich minutach, aby zremisować, ale tak się nie stało. Znajdujemy się w trudnym momencie. To czas, by pracować bardziej niż kiedykolwiek. Musimy trzymać się razem i być drużyną. Teraz mamy mecz z Valencią i musimy odzyskać pozytywne odczucia, by wrócić na zwycięską ścieżkę i zmierzyć się z ostatnimi rozgrywkami, które nam pozostały.
Dani Carvajal za:marca.com

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy
To niezwykle ważny okres. Dwa ostatnie mecze przed majowymi powołaniami, które rozpoczną najważniejszą pracę przed turniejem. Początek roku to wciąż selekcja. Wierzę, że kilku zawodników zdoła mnie do marca przekonać, że zasłużyli na wysłanie im powołania i danie szansy. Między innymi z reprezentacji młodzieżowej, jednak nie będę wymieniał konkretnych zawodników. Jest grupa, która wyróżniła się w ostatnim czasie. Do tej pory dawałem im ogrywać się w kadrze do lat 21, co było przemyślanym posunięciem pod kątem ich rozwoju, jednak pierwsza reprezentacja jest najważniejsza.
Adam Nawałka za:Przegląd Sportowy

Makuszewski został stworzony do gry w piłkę

Makuszewski został stworzony do gry w piłkę
Klub fantastycznie zareagował po mojej kontuzji. Pan profesor Pawlaczyk i prezes Rutkowski, mieli już plan działania, gdy ja jeszcze byłem w szoku pourazowym. Dlatego będę chciał wrócić i pomóc w mistrzostwie, na pewno nie będę chciał siedzieć na ławce. Brakuje mi tego, by wziąć piłkę, postrzelać. Bo wie pan, ja jestem pasjonatem piłki nożnej i w ogóle bardzo się cieszę, że mogę w ten sposób zarabiać. Nie jest tak, że ja sobie gram w piłkę. Gram, oglądam, interesuje się, mój świat od dziecka kręci się wokół piłki. A kiedyś jeszcze, jak nie grałem na boisku, to siedziałem w nocy i grałem w Championship Managera. Wolałem patrzeć na napisy na monitorze zamiast iść na dyskotekę. Bóg stworzył mnie po to, żebym grał w piłkę.
Maciej Makuszewski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Sergio Ramos: Stoimy murem za Zidanem

Sergio Ramos: Stoimy murem za Zidanem
Odpadnięcie z Pucharu Króla jest klęską. Przyszedł trudny moment, ale musimy być zjednoczeni i nie przekreślać tego, co może się zdarzyć w końcówce sezonu. Trzeba wziąć lekcję z tych trudnych chwil. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wyniki. Cały czas pozostaje nam Liga Mistrzów. Zmiana trenera? Nie jestem wielkim fanem zmian. Wszyscy stoimy murem za Zidane'em.
Sergio Ramos za:marca.com

Mecze w TV: 25 Stycznia 2018

20 :30Eleven Sports 1
Dynamo Drezno vs St. Pauli
2. Bundesliga
21 :00TVP Sport
Strasbourg vs Lille
Puchar Francji
21 :30CANAL+ Sport
Barcelona vs Espanyol
Puchar Króla

Cały czas aktualne...

Cały czas aktualne...
reklama