reklama

Piłkarze Leganes w meczu z Realem Madryt

Ekipa Leganes jest w Hiszpanii nazywana "Pepineros" co oznacza po polsku... ogórki ;)
reklama

Świetnie wybroniona piłka przez Rui Patrício ze Sportingu

źródło:dailymotion.com

Jak przestraszyć piłkarzy Realu...

Jak przestraszyć piłkarzy Realu...

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu
reklama

Mocne słowa Carvajala po porażce

Mocne słowa Carvajala po porażce
Jesteśmy załamani, to bardzo bolesna sytuacja... Nie byliśmy w stanie nawet wyciągnąć remisu z Leganes. I to na Santiago Bernabeu. Każdy, kto choć trochę jest za Realem, wróci do domu wku*wiony. Myślę, że Leganes wykorzystał swoje armaty. Byli zwarci. Wykorzystali nasze błędy, by strzelić dwie bramki. My mieliśmy swoje okazje, nawet w ostatnich minutach, aby zremisować, ale tak się nie stało. Znajdujemy się w trudnym momencie. To czas, by pracować bardziej niż kiedykolwiek. Musimy trzymać się razem i być drużyną. Teraz mamy mecz z Valencią i musimy odzyskać pozytywne odczucia, by wrócić na zwycięską ścieżkę i zmierzyć się z ostatnimi rozgrywkami, które nam pozostały.
Dani Carvajal za:marca.com

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy
To niezwykle ważny okres. Dwa ostatnie mecze przed majowymi powołaniami, które rozpoczną najważniejszą pracę przed turniejem. Początek roku to wciąż selekcja. Wierzę, że kilku zawodników zdoła mnie do marca przekonać, że zasłużyli na wysłanie im powołania i danie szansy. Między innymi z reprezentacji młodzieżowej, jednak nie będę wymieniał konkretnych zawodników. Jest grupa, która wyróżniła się w ostatnim czasie. Do tej pory dawałem im ogrywać się w kadrze do lat 21, co było przemyślanym posunięciem pod kątem ich rozwoju, jednak pierwsza reprezentacja jest najważniejsza.
Adam Nawałka za:Przegląd Sportowy

Makuszewski został stworzony do gry w piłkę

Makuszewski został stworzony do gry w piłkę
Klub fantastycznie zareagował po mojej kontuzji. Pan profesor Pawlaczyk i prezes Rutkowski, mieli już plan działania, gdy ja jeszcze byłem w szoku pourazowym. Dlatego będę chciał wrócić i pomóc w mistrzostwie, na pewno nie będę chciał siedzieć na ławce. Brakuje mi tego, by wziąć piłkę, postrzelać. Bo wie pan, ja jestem pasjonatem piłki nożnej i w ogóle bardzo się cieszę, że mogę w ten sposób zarabiać. Nie jest tak, że ja sobie gram w piłkę. Gram, oglądam, interesuje się, mój świat od dziecka kręci się wokół piłki. A kiedyś jeszcze, jak nie grałem na boisku, to siedziałem w nocy i grałem w Championship Managera. Wolałem patrzeć na napisy na monitorze zamiast iść na dyskotekę. Bóg stworzył mnie po to, żebym grał w piłkę.
Maciej Makuszewski za:sportowefakty.wp.pl

Sergio Ramos: Stoimy murem za Zidanem

Sergio Ramos: Stoimy murem za Zidanem
Odpadnięcie z Pucharu Króla jest klęską. Przyszedł trudny moment, ale musimy być zjednoczeni i nie przekreślać tego, co może się zdarzyć w końcówce sezonu. Trzeba wziąć lekcję z tych trudnych chwil. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wyniki. Cały czas pozostaje nam Liga Mistrzów. Zmiana trenera? Nie jestem wielkim fanem zmian. Wszyscy stoimy murem za Zidane'em.
Sergio Ramos za:marca.com

Mecze w TV: 25 Stycznia 2018

20 :30Eleven Sports 1
Dynamo Drezno vs St. Pauli
2. Bundesliga
21 :00TVP Sport
Strasbourg vs Lille
Puchar Francji
21 :30CANAL+ Sport
Barcelona vs Espanyol
Puchar Króla

Cały czas aktualne...

Cały czas aktualne...

Piłkarze Leganes świętują awans na murawie Santiago Bernabeu

Piłkarze Leganes świętują awans na murawie Santiago Bernabeu

Gorzkie słowa Zidane'a po odpadnięciu z Pucharu Króla

Gorzkie słowa Zidane'a po odpadnięciu z Pucharu Króla
Wynik jest zrozumiały, przeciwnicy grali swoją grę, a my nie. Ale to ja jestem odpowiedzialny za tę porażkę. Wygrywamy na wyjeździe 1-0, a potem rozgrywamy mecz tak jak my dziś. Jestem zły i nie rozumiem tego. Teraz musimy skupić się na tym, żeby zmienić naszą grę. Jestem bardzo rozczarowany tym wynikiem i poniosę jego pełne konsekwencje. Jednak dalej pracujemy, jutro jest kolejny dzień i musimy wziąć się w garść i przygotować do niedzielnego meczu. Dzisiaj jednak jesteśmy zdruzgotani. To ja jestem wszystkiemu winny. To ja ustalałem skład i ostatecznie pomyliłem się w wielu aspektach. Jestem wściekły na siebie, nie na piłkarzy. Oni próbowali, biegali, może zagrali po prostu słabo i jest też w tym trochę winy, ale podkreślam, że to ja jestem głównym odpowiedzialnym. Rozwiązaniem tej sytuacji jest dalsza praca. Będę musiał zmierzyć się z tym problemem i spróbować go przepracować jak zawsze. Możecie zadawać sobie pytanie: co się dzieje? My dalej pracujemy, musimy to zmienić, ale zostało jeszcze wiele meczów, w których będziemy mogli to zrobić. Dzisiejsze spotkanie jest jednak moją wielką porażką. Musimy więcej z siebie dawać, ze mną w pierwszej kolejności, bo jak się okazało - to, co dotychczas robiliśmy, nie wystarczało. Musimy dawać z siebie więcej, trenować ciężej, bardziej sobie pomagać i spróbujemy to zakończyć. Czy boję się zwolnienia po ewentualnym odpadnięciu z PSG? Tak, oczywiście. To wydaje się bardzo proste. Ja jestem odpowiedzialny za drużynę, to ja jestem trenerem. Dlatego muszę znaleźć wyjście z tej sytuacji i coś zmienić.
Zinedine Zidane za:elbernabeu.com

Piłkarze Leganes i ich wielkie "cojones"

Piłkarze Leganes i ich wielkie

Cristiano zobaczył wynik meczu

Cristiano zobaczył wynik meczu

Prawdziwy pomeczowy wywiad Zizou

Prawdziwy pomeczowy wywiad Zizou

Fatalne wyniki Realu na Santiago Bernabeu

Fatalne wyniki Realu na Santiago Bernabeu

Florentino Perez odpala ostateczne działa

Florentino Perez odpala ostateczne działa
reklama