reklama

KOMPROMITACJA REALU MADRYT

Real Madryt odpadł z Pucharu Króla po dwumeczu z Leganes. Nie mogliśmy tak zostawić tego tematu - łapcie najlepsze memy związane ze środowym meczem!
źródło:youtube.com
reklama

Piłkarze Leganes w meczu z Realem Madryt

Ekipa Leganes jest w Hiszpanii nazywana "Pepineros" co oznacza po polsku... ogórki ;)

Świetnie wybroniona piłka przez Rui Patrício ze Sportingu

źródło:dailymotion.com

Jak przestraszyć piłkarzy Realu...

Jak przestraszyć piłkarzy Realu...
reklama

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu

Historyczna fota Leganes na Santiago Bernabeu

Mocne słowa Carvajala po porażce

Mocne słowa Carvajala po porażce
Jesteśmy załamani, to bardzo bolesna sytuacja... Nie byliśmy w stanie nawet wyciągnąć remisu z Leganes. I to na Santiago Bernabeu. Każdy, kto choć trochę jest za Realem, wróci do domu wku*wiony. Myślę, że Leganes wykorzystał swoje armaty. Byli zwarci. Wykorzystali nasze błędy, by strzelić dwie bramki. My mieliśmy swoje okazje, nawet w ostatnich minutach, aby zremisować, ale tak się nie stało. Znajdujemy się w trudnym momencie. To czas, by pracować bardziej niż kiedykolwiek. Musimy trzymać się razem i być drużyną. Teraz mamy mecz z Valencią i musimy odzyskać pozytywne odczucia, by wrócić na zwycięską ścieżkę i zmierzyć się z ostatnimi rozgrywkami, które nam pozostały.
Dani Carvajal za:marca.com

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy

Nawałka przetestuje młodych piłkarzy
To niezwykle ważny okres. Dwa ostatnie mecze przed majowymi powołaniami, które rozpoczną najważniejszą pracę przed turniejem. Początek roku to wciąż selekcja. Wierzę, że kilku zawodników zdoła mnie do marca przekonać, że zasłużyli na wysłanie im powołania i danie szansy. Między innymi z reprezentacji młodzieżowej, jednak nie będę wymieniał konkretnych zawodników. Jest grupa, która wyróżniła się w ostatnim czasie. Do tej pory dawałem im ogrywać się w kadrze do lat 21, co było przemyślanym posunięciem pod kątem ich rozwoju, jednak pierwsza reprezentacja jest najważniejsza.
Adam Nawałka za:Przegląd Sportowy
reklama