reklama

Kolejna bramka Świerczoka w barwach Łudogorca Razgrad

Tym razem w meczu Łudogorec Razgrad - Irtysz Pawłodar
źródło:dailymotion.com
reklama

De Bruyne rysuje swoich kolegów z drużyny

Zawodowym rysownikiem to on nie będzie :D
źródło:youtube.com

Lucas Moura piłkarzem Tottenhamu

Lucas Moura piłkarzem Tottenhamu
Lucas Moura przeniósł się z PSG do Tottenhamu. 25-letni Brazylijczyk podpisał umowę ważną do 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji francuskich mediów, Spurs zapłacili za skrzydłowego 28 milionów euro plus 4 miliony w ewentualnych bonusach.
za:@SpursOfficial

Arsenal podziękował Giroud

Arsenal podziękował Giroud
Za wszystkie scorpion kicki, bombowe strzały głową, bramki strzelane w ostatnich minutach, zwycięskiego gola w derbach północnego Londynu, asystę w finale FA Cup, 105 goli, 253 występy oraz za całą ciężką pracę i oddanie chcemy powiedzieć... Dziękujemy Olivier Giroud.
Arsenal za:Twitter
reklama

Dortmund ma nowego Batmana

Dortmund ma nowego Batmana

Dla Neymara to był tylko żart

W dzisiejszych czasach futbol jest trochę nudny, a to dlatego, że nic nam nie wolno. Wszystko jest od razu kontrowersyjne. Dla przykładu - robię sobie żart i udaję, że podaję rywalowi rękę, a później ją zabieram. To wywoła kontrowersje, a przecież to jest dowcip, który często robię sobie z przyjaciółmi. Dlaczego nie mogę zrobić tego z rywalami? To tylko żart.
Neymar za:marca.com

Nie będzie transferu Mahreza

Nie będzie transferu Mahreza
"Sky Sports" twierdzi, że Manchester City skończył z próbami pozyskania Riyada Mahreza z Leicester City. Oba kluby nie doszły do porozumienia w sprawie kwoty za jaką Mahrez miałby trafić na Etihad. "The Citizens" oferowali 65 milionów funtów plus piłkarza, ale według działaczy "Lisów" wartość rynkowa Mahreza oscyluje w granicach 95 milionów funtów.
za:skysports.com
reklama