reklama

Thibault Moulin pożegnał się z Legią

Thibault Moulin pożegnał się z Legią
To nie była dla mnie łatwa decyzja, ponieważ w Legii spędziłem najbardziej niesamowity sezon w mojej karierze: tytuł mistrzowski, Liga Mistrzów i świetna atmosfera. Dziękuję za wasze wsparcie i wszystkie wiadomości, które otrzymałem. Wiem, że niektórzy z was będą zawiedzeni moim wyborem, ale zawsze dawałem z siebie wszystko dla was i kolegów z drużyny. Szczerze wierzę, że Legia zdobędzie mistrzostwo, ponieważ na to zasługuje ten wielki klub i wy. Dziękuję kolegom z drużyny, którzy zostali moimi przyjaciółmi i pracodawcom, którzy zawsze byli dla mnie mili. Zawsze będę śledził to co dzieje się w Legii. Teraz pora na nowe wyzwanie!
Thibault Moulin za:legionisci.com
reklama

Kadra FC Barcelony na mecz z Valencią

Kadra FC Barcelony na mecz z Valencią

Neymar niezadowolony z odejścia Lucasa

Neymar niezadowolony z odejścia Lucasa
Transfer Lucasa? Jest mi smutno, bo to mój dobry przyjaciel. Piłkarz z dużą jakością, który rzadko był wykorzystywany. Uważam, że to bardzo niesprawiedliwe. To mój piłkarski brat. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Bez względu na to, gdzie trafi mam nadzieję, że zdobędzie wiele bramek i wróci do reprezentacji Brazylii. To nie tylko przyjaciel, ale też piłkarz, który ma w sobie wielką jakość. Mógłby być lepiej i częściej wykorzystywany. Jestem tego pewien, ale ja nie jestem właścicielem klubu. Według mnie on nigdy nie powinien opuścić Paryża.
Neymar za:espn.com

Kolejna bramka Świerczoka w barwach Łudogorca Razgrad

Tym razem w meczu Łudogorec Razgrad - Irtysz Pawłodar
źródło:dailymotion.com
reklama

De Bruyne rysuje swoich kolegów z drużyny

Zawodowym rysownikiem to on nie będzie :D
źródło:youtube.com

Lucas Moura piłkarzem Tottenhamu

Lucas Moura piłkarzem Tottenhamu
Lucas Moura przeniósł się z PSG do Tottenhamu. 25-letni Brazylijczyk podpisał umowę ważną do 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji francuskich mediów, Spurs zapłacili za skrzydłowego 28 milionów euro plus 4 miliony w ewentualnych bonusach.
za:@SpursOfficial

Arsenal podziękował Giroud

Arsenal podziękował Giroud
Za wszystkie scorpion kicki, bombowe strzały głową, bramki strzelane w ostatnich minutach, zwycięskiego gola w derbach północnego Londynu, asystę w finale FA Cup, 105 goli, 253 występy oraz za całą ciężką pracę i oddanie chcemy powiedzieć... Dziękujemy Olivier Giroud.
Arsenal za:Twitter
reklama