reklama

Fernandinho nie zostanie ukarany za nadepnięcie "Krychy"

Fernandinho nie zostanie ukarany za nadepnięcie
The Football Association (Angielski Związek Piłki Nożnej) poinformował, że Fernandinho nie będzie ukarany za nadepnięcie Grzegorza Krychowiaka. Za to zajście Brazylijczyk nie zobaczył nawet żółtej kartki. Działacze dokładnie obejrzeli incydent na powtórkach wideo i zapoznali się ze zdaniem Bobby'ego Madleya, który sędziował spotkanie Manchesteru City z West Bromwich Albion. Arbiter stwierdził, że był blisko całego zdarzenia i uznał, że Fernandinho nie miał złych intencji. Według niego był to po prostu nieszczęśliwy wypadek.
za:manchestereveningnews.co.uk
reklama

Toure chce dalej grać w Anglii

Toure chce dalej grać w Anglii
Ja do Chin? Nie... Wciąż wyglądam młodo, prawda? Chcę grać w Europie, a przede wszystkim w Anglii. Chcę to robić przez następne kilka lat. To mój pomysł z tym, że zostałem w Anglii. Gdybym poszedł do Chin to tam skończyłbym zły na siebie. Trzeba sobie zadać pewne pytania. Grasz w piłkę, bo to kochasz czy robisz to dla pieniędzy? Jaki jest twój cel? Ja chcę grać w piłkę, bo to kocham i sprawia mi to ogromną przyjemność. Uwielbiam pomagać moim kolegom z drużyny i uwielbiam grać przeciwko wielkim graczom i drużynom. Chcę, żeby dalej tak było. Niektórzy ludzie mają takie potrzeby i muszą spróbować czegoś innego. Ja mam jedną potrzebę - chce grać więcej w piłkę.
Yaya Toure za:soccerladuma.co.za

Najgorszy karny w historii?!

źródło:dailymotion.com

"Lewy" szuka ofiar

reklama

Raggiemu nie podobało się zachowanie Neymara

Raggiemu nie podobało się zachowanie Neymara
Widziałem, co zrobił Neymar i uważam, że taki mistrz jak on powinien mieć trochę więcej szacunku do rywali. Według mnie to nie było coś dobrego.
Andrea Raggi za:goal.com

Ale ktoś tu chyba nie jest zadowolony

Ale ktoś tu chyba nie jest zadowolony
Na Twitterze kibice od razu zwrócili uwagę, że młody piłkarz nie wygląda na zachwyconego. ;)

SMS Sarriego do Giaccheriniego

SMS Sarriego do Giaccheriniego
Wina leży zapewne po mojej stronie. Powinienem dać ci więcej możliwości na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jesteś wspaniałym człowiekiem.
Maurizio Sarri za:Everything Napoli na Twitterze
reklama

lepiej w aplikacji

5 gwiazdekponad 2000 ocen na 5 gwiazdek
Umiarkowanie zadowolony Brzęczek