reklama

Nowy napastnik w Jagiellonii

Nowy napastnik w Jagiellonii
Słoweniec Roman Bezjak został w czwartek nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 28-letni napastnik, który ostatnio występował w niemieckim SV Darmstadt 98, podpisał z Jagą dwuipółletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok, przenosząc się do Białegostoku na zasadzie transferu definitywnego. W obecnym sezonie Bezjak wystąpił w trzech meczach 2. Bundesligi.
za:jagiellonia.pl
reklama

Tak Mahrez próbuje opuścić Leicester

Riyad Mahrez chciał odejść z Leicester City, ale coś mu nie wyszło... ;)
źródło:youtube.com

Styczniowa sytuacja z transferami

Styczniowa sytuacja z transferami

Fernandinho nie zostanie ukarany za nadepnięcie "Krychy"

Fernandinho nie zostanie ukarany za nadepnięcie
The Football Association (Angielski Związek Piłki Nożnej) poinformował, że Fernandinho nie będzie ukarany za nadepnięcie Grzegorza Krychowiaka. Za to zajście Brazylijczyk nie zobaczył nawet żółtej kartki. Działacze dokładnie obejrzeli incydent na powtórkach wideo i zapoznali się ze zdaniem Bobby'ego Madleya, który sędziował spotkanie Manchesteru City z West Bromwich Albion. Arbiter stwierdził, że był blisko całego zdarzenia i uznał, że Fernandinho nie miał złych intencji. Według niego był to po prostu nieszczęśliwy wypadek.
za:manchestereveningnews.co.uk
reklama

Toure chce dalej grać w Anglii

Toure chce dalej grać w Anglii
Ja do Chin? Nie... Wciąż wyglądam młodo, prawda? Chcę grać w Europie, a przede wszystkim w Anglii. Chcę to robić przez następne kilka lat. To mój pomysł z tym, że zostałem w Anglii. Gdybym poszedł do Chin to tam skończyłbym zły na siebie. Trzeba sobie zadać pewne pytania. Grasz w piłkę, bo to kochasz czy robisz to dla pieniędzy? Jaki jest twój cel? Ja chcę grać w piłkę, bo to kocham i sprawia mi to ogromną przyjemność. Uwielbiam pomagać moim kolegom z drużyny i uwielbiam grać przeciwko wielkim graczom i drużynom. Chcę, żeby dalej tak było. Niektórzy ludzie mają takie potrzeby i muszą spróbować czegoś innego. Ja mam jedną potrzebę - chce grać więcej w piłkę.
Yaya Toure za:soccerladuma.co.za

Najgorszy karny w historii?!

źródło:dailymotion.com

"Lewy" szuka ofiar

reklama