XI PSG na mecz z Lille

Lukaku otwiera wynik meczu z Huddersfield

Juan Mata urwał się skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Romelu Lukaku. Manchester United - Huddersfield 1-0!

Lennon wysłał Walkera po popcorn

Chwila nieuwagi i... Kyle Walker leży na murawie, a Aaron Lennon rusza dalej z akcją.

Kongolo staranował McTominaya

Okropnie wyglądające zdarzenie z pierwszej połowy meczu Manchester United-Huddersfield. Arbiter nie podyktował rzutu karnego, ani nie pokazał kartki Kongolo...

Kapitalny gol Jamesa Rodrigueza

Tolisso wypatrzył Jamesa Rodrigueza w polu karnym Mainz i posłał mu górną piłkę. Kolumbijczyk przyjął piłkę na klatkę piersiową i huknął z woleja. Bayern prowadzi 2-0!

Ładny gol Ribery'ego w meczu z Mainz

Franck Ribery uderzył z pierwszej piłki i dał Bayernowi prowadzenie w meczu z Mainz. 0-1!

Guardiola skomentował remis z Burnley

Jestem zadowolony po meczu z Burnley i niczego nie żałuję. Jestem pod wrażeniem tego, co dzisiaj zrobiliśmy. W ostatnim sezonie zdarzało się, że oddawaliśmy dwa strzały, strzelaliśmy dwa gole i wygrywaliśmy mecz. Może dzisiaj na to nie zasługiwaliśmy i karta się odwróciła.
Pep Guardiola za:@Sammy_Goal

300. mecz De Gei w Manchesterze United

Pudło Sterlinga może kosztować punkty

Gudmundsson strzela Man City na 1-1

Na niecałe 10 minut przed końcem meczu z Manchesterem City, Burnley doprowadza do remisu! Gola na 1-1 strzałem z półwoleja zdobył Gudmundsson.

XI Manchesteru United na mecz z Huddersfield

Nieprawdopodobne pudło Sterlinga

Jak to możliwe, że on tego nie strzelił?! Manchester City wciąż prowadzi z Burnley tylko 1-0.

Niechlubne osiągnięcie Sevilli

Dzisiaj przegrali 1-5 z Eibar...

Sadiku podsumował nieobecność Lewandowskiego ;)

Krychowiak nie zagra w meczu z Southampton

Krychowiak narzeka na uraz mięśnia, po tym jak w meczu z Manchesterem City nadepnął na niego Fernandinho.

XI Bayernu na mecz z Mainz

Zawrotne ceny biletów na mecz Real-PSG

Bilety na rynku wtórnym na mecz Realu Madryt z PSG na Santiago Bernabeu osiągają zawrotną cenę nawet 24080 euro, informuje "Marca". Wejściówki z oficjalnej dystrubucji zostały wyprzedane w ciągu 37 minut i teraz jedynym sposobem na ich zdobycie jest ich odkupienie od osób, którym udało się je zdobyć w sposób oficjalny. Ceny na portalach z ogłoszeniami zacznynają się od 300 euro, jednak w skrajnych przypadkach wywindowane są do kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy euro.
za:marca.com