Rony Lopes daje Monaco wygraną

AS Monaco pokonuje Lyon 3-2! W 1. połowie Radamel Falcao doprowadził do remisu strzałem z rzutu karnego, a w samej końcówce szalę na korzyść gospodarzy przechylił Lopes ładnym strzałem z linii pola karnego!

Jak z boiska powinien schodzić arbiter meczu Liverpool - Tottenham

Liniowy ucieszył się z odgwizdania karnego?

Po konsultacjach z liniowym Jon Moss ostatecznie podyktował rzut karny w 95. minucie. Kamery nagrywały obu sędziów w czasie dyskusji, a gdy główny odszedł ogłosić werdykt, drugi sędzia wyglądał, jakby ucieszył się z takiego obrotu spraw :P

Nikt nie lubi głośnych rozmów w bibliotece ;)