Griezmann w trakcie akcji zaczął... kłócić się z kibicami

Atletico Madryt w końcówce meczu z Valencią wyprowadziło kontratak, ale jak piłka trafiła do Griezmanna, ten postanowił ją przytrzymać, żeby nie dopuścić do przejęcia jej przez rywali. Takie rozwiązanie spotkało się z gwizdami kibiców Atletico, a Francuz... oddał piłkę i najpierw ich uciszył, a potem zaczął coś do nich krzyczeć...

Nawet Godin w to nie wierzy

Barcelona nie będzie szalała na rynku latem

Latem będziemy mieli do wydawania 60 milionów euro. Kwota zostanie powiększona o wygenerowane dochody. Rachunek za ostatnie transfery jest wysoki, ale posiadanie takich graczy nie jest tanie. Naszym priorytetem jest sportowa doskonałość i ekonomiczny rygor.
Jordi Mestra, wiceprezydent FC Barcelona za:mirror.co.uk

Rony Lopes daje Monaco wygraną

AS Monaco pokonuje Lyon 3-2! W 1. połowie Radamel Falcao doprowadził do remisu strzałem z rzutu karnego, a w samej końcówce szalę na korzyść gospodarzy przechylił Lopes ładnym strzałem z linii pola karnego!

Jak z boiska powinien schodzić arbiter meczu Liverpool - Tottenham

Liniowy ucieszył się z odgwizdania karnego?

Po konsultacjach z liniowym Jon Moss ostatecznie podyktował rzut karny w 95. minucie. Kamery nagrywały obu sędziów w czasie dyskusji, a gdy główny odszedł ogłosić werdykt, drugi sędzia wyglądał, jakby ucieszył się z takiego obrotu spraw :P

Nikt nie lubi głośnych rozmów w bibliotece ;)