reklama

Dlatego Żyro wybrał Charlton

Dlatego Żyro wybrał Charlton
Rozmawiałem ze Stephym Mavididim, wypożyczonym z Arsenalu. Opowiadał, że młodzi z tego klubu boją się schodzić do niższych lig. W Arsenalu nie grają, ale zadowala ich sam fakt, że tam są. Myślę inaczej. Trening nigdy nie zastąpi meczu. Poza tym więcej skautów ogląda League One niż ekstraklasę. Tak pokierował mną agent, któremu zaufałem. Stwierdził, że jeśli chcę grać nadal w Anglii, powinienem zostać na tym rynku. To Londyn. Skaut może przyjść na nasz mecz, napisać raport o Charltonie. Stąd łatwiej trafić do Championship i zrobić krok w kierunku Premier League. Latem Lee Evans odszedł z Wolves do Wigan, a po pół roku znów znalazł klub w Championship – gra w Sheffield United. Nie chcę biadolić na polską ligę, poziom w Legii zawsze był wysoki, ale teraz nie chciałem wracać.
Michał Żyro za:sport.onet.pl
reklama

Co ten bramkarz odwalił?

SZKOCJA: League One, mecz Ayr vs Alloa i i kuriozalne zachowanie bramkarza gospodarzy Jacka Ruddy'ego (wypożyczony z z angielskiego Wolves)
źródło:dailymotion.com

Napoli rządzi na wyjazdach

Napoli rządzi na wyjazdach

Najlepsze momenty wściekłości Antonio Conte

Wczoraj Chelsea przegrała z Watfordem i pod trenerskim siedzeniem Antonio Conte zaczęło robić się gorąco. A kiedy robi się nieprzyjemnie to włoskiemu szkoleniowcowi puszczają nerwy...
źródło:youtube.com
reklama

Rooney dawno nie widział takiej Chelsea

Rooney dawno nie widział takiej Chelsea
Chcielibyście myśleć, że problemy z zarządem nie wpływają na piłkarzy, ale to, co oglądamy to nie jest Chelsea. Tak złego meczu w wykonaniu Chelsea nie widziałem od bardzo dawna. Zazwyczaj grają mądrze, trudno ich pokonać, dobrze prowadzą grę. Jeśli w meczu z nimi stworzysz sobie dogodną sytuację to musisz ją wykorzystać. Watford jednak za łatwo sobie z nimi poradził.
Wayne Rooney za:independent.co.uk

Żyro żałuje, że nie trafił do Hanoweru

Żyro żałuje, że nie trafił do Hanoweru
W Hanowerze oglądałem już klub. Nie pamiętam nawet, co zdecydowało, że nie podpisałem kontraktu. Nie myślę o tym, co przeminęło, nie mam refleksji. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Michał Żyro za:sport.onet.pl

Paul Heckingbottom trenerem Leeds

Paul Heckingbottom trenerem Leeds
Ostatnio Paul Heckingbottom był trenerem Barnsley.
reklama