reklama

Trzęsienie ziemi w West Bromwich Albion

Trzęsienie ziemi w West Bromwich Albion
Zawiedzeni fatalną postawą drużyny właściciele West Bromwich Albion postanowili zwolnić dwie czołowe postacie w klubie: prezesa Johna Williamsa oraz dyrektora wykonawczego Martina Goodmana. Tego drugiego zastąpił Mark Jenkins, który pełnił tę funkcję jeszcze w 2016 roku. W listopadzie 2017 roku trener Tony Pulis został zastąpiony przez Alana Pardew, jednak pod jego wodzą zespół radzi sobie jeszcze gorzej, wygrywając od tego czasu zaledwie 1 mecz na 13 możliwych. Obecnie ekipa West Bromwich zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League ze stratą 7 punktów do ostatniej bezpiecznej lokaty.
za:bbc.co.uk
reklama

Tottenham idzie po kolejną ofiarę

Tottenham idzie po kolejną ofiarę

Terry powstrzymał N'Doye przed uderzeniem Jedinaka bez słowa

Cheikh N'Doye był bliski bójki z Mile Jedinakiem po ich starciu w polu karnym, jednak w tej chwili do gry wkroczył John Terry. Kapitan Aston Villi po prostu złapał Senegalczyka i samym uchwytem nieco załagodził sytuację. N'Doye za swoje zachowanie i tak otrzymał żółtą kartkę, a że był to jego drugi kartonik tego koloru, musiał zejść z boiska.

Jeszcze tylko kilka godzin do powrotu LM

Jeszcze tylko kilka godzin do powrotu LM
reklama

Atletico Madryt w tym sezonie

Atletico Madryt w tym sezonie

"Wenger Out" nawet na Igrzyskach

26-letni Ryan Mason zakończył karierę

26-letni Ryan Mason zakończył karierę
Ryan Mason, 26-letni pomocnik Hull City, zakończył piłkarską karierę. Anglik 22 stycznia 2017 roku po zderzeniu z Garym Cahillem doznał poważnej kontuzji głowy. Piłkarz został szybko przewieziony do szpitala i po zdiagnozowaniu pęknięcia czaszki został poddany skomplikowanej operacji. Co prawda zabieg zakończył się sukcesem i sam Mason wrócił do zdrowia, jednak po wielu konsultacjach neurologicznych zdecydował się zawiesić buty na kołku, gdyż ryzyko odniesienia powtórnej kontuzji tego typu było zbyt duże. Nie wiadomo jeszcze, czym były już zawodnik zajmie się w najbliższej przyszłości.
za:hullcitytigers.com
reklama