Willian błyskawicznie strzela gola dla Chelsea

Chelsea prowadzi już od drugiej minuty meczu z Hull! Wszystko za sprawą indywidualnej akcji Williana. 1-0!

Pich strzela gola po ładnej akcji Śląska

Śląsk bierze się za odrabianie strat! Po golu Picha, Legia prowadzi już tylko 3-1!

Hamalainen kompletuje hat-tricka

Kasper Hamalainen jest dzisiaj nie do zatrzymania! Fina ma już na koncie 3 gole, a Legia prowadzi ze Śląskiem 3-0!

Hamalainen asystuje... przy własnym golu

Najpierw Hamalainen próbował znaleźć podaniem Eduardo, ale gdy obrona Śląska wybiła piłkę, wziął sprawy w swoje ręce i sam strzelił na bramkę. Legia prowadzi 2-0!

Świetna akcja Legii i gol Hamalainena

Piłkarze Legii bezkarnie wymieniali podania przed polem karnym Śląska. W końcu Eduardo zdecydował się na podanie do Hamalainena, a Fin z zimną krwią wykończył akcję. Legia-Śląsk 1-0!

Juventus zainteresowany Fabinho

Juventus planuje latem wzmocnić formację pomocy i według informacji portalu Calciomercato.com, głównym celem transferowym klubu będzie Fabinho. Włodarze klubu z Turynu widzą w 24-latku nowego lidera środka pola. Problem stanowić będą rywale w walce o podpis piłkarza - znajduje się on również w kręgu zainteresowań Manchesteru United i PSG. Według informacji medialnych, Monaco będzie gotowe sprzedać Brazylijczyka za 50-55 milionów euro.
za:calciomercato.com

Rakitic pomagał Ter Stegenowi po transferze

Po transferze do Barcelony najbardziej pomógł mi Ivan Rakitic, który trafił do klubu w tym samym okresie.. Znał niemiecki, więc tłumaczył mi, co mówi sztab szkoleniowy. Nie znałem hiszpańskiego, więc to mnie uspokajało.
Marc-Andre ter Stegen za:espn.com

Najbardziej regularna drużyna Premier League

XI Chelsea na mecz z Hull

Pape Diaw - z piekła do nieba

Pape Diaw strzela głową na 3-3

Obrońca Korony zmazuje złe wrażenie po samobóju, którego strzelił kilka minut wcześniej. Sandecja-Korona 3-3!

Tego nie da się zliczyć :P

Niepotrzebne wyjście Alomerovicia i gol dla Sandecji

Bramkarz Korony chyba sam nie wie, po co wychodził w tej sytuacji z bramki... Skończyło się to katastrofą, czyli samobójczym golem Diawa. Sandecja-Korona 3-2!

Legia zakontraktowała pomocnika

Brian Illoski, 22-letni amerykański pomocnik, podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok z Legią Warszawa. Illoski był testowany przez Legię w trakcie styczniowego zgrupowania w USA. Ostatnio występował w barwach Bruins w uniwersyteckiej lidze UCLA.
za:legia.com

Mourinho dementuje złe relacje z Pogbą

Nie muszę rozmawiać z wami na temat moich rozmów z piłkarzami, to nasza wewnętrzna sprawa. Muszę jednak powiedzieć, że kłamstwem są pogłoski o tym, że mam złe relacje z Paulem Pogbą, że nie komunikujemy się ze sobą i że Paul nie zgadza się ze swoją pozycją na boisku. Bądźcie więc obiektywni i mówcie o tym, o czym wszyscy wiemy.
Jose Mourinho za:independent.ie

Typy Boiskowy - Legia wygra ze Śląskiem!

Zapowiedz oraz Typy bukmacherskie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław. Dzisiaj o godzinie 20:30 w ramach 23 kolejki polskiej Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie Śląsk Wrocław. Pierwszą bardzo ważną informacją, która przemawia tutaj za gospodarzami jest ich znakomita gra na własnym stadionie. Pod tym względem Legioniści są najlepszą drużyną w całej lidze, ich bilans na własnym podwórku to: 8 zwycięstw - 1 remis - 1 porażka.

Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy meczu Piter-Bucko strzela gola na remis. Sandecja-Korona 2-2!