Di Maria strzela gola minutę po Neymarze

Realizator pokazywał jeszcze powtórki gola Neymara, a Angel Di Maria już strzelał następnego. PSG-Strasbourg 3-1!

Luzacki gol Neymara w meczu ze Strasbourgiem

Neymar najpierw przerzucił piłkę nad bramkarzem, potem podbił futbolówkę nad rozpaczliwie interweniującym obrońcą, by na sam koniec na pełnym luzie skierować ją do siatki. PSG-Strasbourg 2-1!

Krychowiak popisał się fenomenalną asystą

Jordi Alba podwyższa prowadzenie Barcelony

W samej końcówce spotkania Barcelona dokłada kolejnego gola. Eibar przegrywa 0-2!

Jubileuszowy gol Luisa Suareza

Lewandowski pokazał, jak się strzela rzuty karne

XI Manchesteru United na mecz z Huddersfield

Fantastyczna asysta Krychowiaka przy kapitalnym golu Rondona

Co za podanie Krychowiaka i co za gol Rondona! Kapitalna akcja, po której padł gol na 1-2 w meczu Pucharu Anglii z Southampton!

Lewandowski daje Bayernowi zwycięstwo w 91. minucie

Do rzutu karnego podyktowanego w 91. minucie za faul na Arjenie Robbenie podszedł Robert Lewandowski. Chwila napięcia i... Bayern wygrywa z Wolfsburgiem 2-1!

XI Cracovii na mecz z Jagiellonią

XI Jagiellonii na mecz z Cracovią

Błyskawiczna odpowiedź PSG

Niedługo nacieszył się Strasbourg prowadzeniem w meczu z PSG. Po golu Juliana Draxlera jest już 1-1!

Starsbourg wychodzi na prowadzenie w meczu z PSG

Niespodzianka w Paryżu! W 6. minucie meczu Strasbourg obejmuje prowadzenie po golu Aholou.

Wybornie skonstruowana akcja Barcelony

Eibar vs Barcelona
źródło:dailymotion.com

Fantastyczny gol Cengiza Undera

20-letni Turek grający dla Romy potwierdza wielką formę - ten piękny gol z meczu z Udinese to jego 4 trafienie w ostatnich 3 meczach!

Sandro Wagner doprowadza do remisu

Arjen Robben dośrodkował w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Sandro Wagner. Gol! Wolfsburg-Bayern 1-1!

Casteels wybronił rzut karny Robbena

Arjen Robben stanął przed szansą na doprowadzenie do remisu, ale... górą bramkarza! Wolfsburg wciąż prowadzi z Bayernem 1-0.