PSG pobiło klubowy rekord

Skąd chińskie napisy na koszulkach PSG?

Piłkarze PSG w meczu ze Strasbourgiem grali z nazwiskami na koszulkach napisanymi w... języku chińskim. Skąd taki pomysł? Jest to ukłon klubu w stronę kibiców z Państwa Środka, którzy właśnie świętują rozpoczęcie Nowego Roku według chińskiego kalendarza.
za:@psg_inside

Pokaz utrzymywania się przy piłce w wykonaniu Neymara

Neymar przechwycił piłkę w środku pola i przez kilkanaście sekund nie dawał jej sobie odebrać. Klasa!

Lukaku przestawia obrońcę i zdobywa bramkę

Doskonały początek meczu w wykonaniu "Czerwonych Diabłów". Pierwszego gola w meczu już w 3. minucie strzelił Romelu Lukaku. Huddersfield-Manchester United 0-1!

Cavani lobuje bramkarza i strzela kolejnego gola

Urugwajski napastnik z zimną krwią wykorzystał doskonałą sytuację bramkową. PSG-Strasbourg 5-2!

Podcinka Cavaniego i gol dla PSG

Paryżanie znów zwiększają swoją przewagę nad Strasbourgiem. 4-2!

Strasbourg strzela kontaktowego gola

PSG prowadzi ze Strasbourgiem już tylko 3-2! Strzelcem kontaktowego gola jest Bahoken.

Barcelona obniża loty przed meczem z Chelsea

Di Maria strzela gola minutę po Neymarze

Realizator pokazywał jeszcze powtórki gola Neymara, a Angel Di Maria już strzelał następnego. PSG-Strasbourg 3-1!

Luzacki gol Neymara w meczu ze Strasbourgiem

Neymar najpierw przerzucił piłkę nad bramkarzem, potem podbił futbolówkę nad rozpaczliwie interweniującym obrońcą, by na sam koniec na pełnym luzie skierować ją do siatki. PSG-Strasbourg 2-1!

Krychowiak popisał się fenomenalną asystą

Jordi Alba podwyższa prowadzenie Barcelony

W samej końcówce spotkania Barcelona dokłada kolejnego gola. Eibar przegrywa 0-2!

Jubileuszowy gol Luisa Suareza

Lewandowski pokazał, jak się strzela rzuty karne

XI Manchesteru United na mecz z Huddersfield

Fantastyczna asysta Krychowiaka przy kapitalnym golu Rondona

Co za podanie Krychowiaka i co za gol Rondona! Kapitalna akcja, po której padł gol na 1-2 w meczu Pucharu Anglii z Southampton!

Lewandowski daje Bayernowi zwycięstwo w 91. minucie

Do rzutu karnego podyktowanego w 91. minucie za faul na Arjenie Robbenie podszedł Robert Lewandowski. Chwila napięcia i... Bayern wygrywa z Wolfsburgiem 2-1!