Dobry występ Macieja Rybusa

Lokomotiw Moskwa, w barwach którego gra Maciej Rybus, pokonał Nice 1-0 i zameldował się w kolejnej rundzie Ligi Europy.

Skład BVB na mecz z Atalantą

Na tej pozycji lubi grać Eden Hazard

W takich meczach jak z Barceloną ciężko gra się w roli fałszywej "9". Nie dostawałem za często podań, a dodatkowo może 15 z 25 było granych górą. To nie jest pozycja, w której w pełni mógłbym pokazać swoje możliwości. Wygrałem kilka pojedynków z Pique, więc nie było tak źle. Jednak jeśli miałbym wybierać, jak chcę grać, to chciałbym grać bardziej szeroko, tak jak w ostatnich 10 minutach meczu. Na skrzydle czuję się bardziej komfortowo. To moja pozycja.
Eden Hazard za:goal.com

Zieliński huknął pod poprzeczkę z najbliższej odległości

Napoli wraca do gry! Gulacsi źle interweniował przy zagraniu Insigne i Piotr Zieliński z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. RB Lipsk 0 - 1 Napoli!

Kuzyayev odpalił ''rakietę'' na bramkę Celtiku

Daler Kuzyayev zszedł z piłką z lewej strony boiska, huknął z ponad 20 metrów i mimo iż piłka była w zasięgu bramkarza Celtiku, jednak została uderzona tak mocno, że nie dał rady jej wyjąć! Zenit 2 - 0 Celtic

Copa Libertadores U20: zaatakowany zawodnik broni się za pomocą chorągiewki

źródło:dailymotion.com

Fantastyczny gol Kevina Gameiro

Co za petarda napastnika Atletico! Kevin Gameiro już w 7. minucie daje prowadzenie drużynie z Madrytu w meczu z FC Kopenhagą!