Szczęśliwy gol Schmelzera na 1-1

BVB długo męczyła się z defensywą Atalanty i w końcu wpadło! Berisha popełnił błąd przy interwencji po dograniu Reusa, do piłki dopadł Schmelzer i strzelił na bramkę, a futbolówka jeszcze odbiła się od golkipera Atalanty i zatrzepotała w siatce. 1-1!

Ładna główka Etxeity na remis

Xabier Etxeita zdobywa gola po bardzo ładnym uderzeniu głową i meczu Athletiku Bilbao ze Spartakiem Moskwa mamy remis 1-1!

Zamieszki przed meczem Athletiku ze Spartakiem

Przed meczem Ahtletiku ze Spartakiem Moskwa, kibice obu drużyn wywołali zamieszki na ulicach Bilbao. W trakcie prób uspokojenia sytuacji zginął policjant.

Prawdziwy powód gorszej formy Bale'a?

Kolasinac strzela kontaktowego gola

Arsenal mocno bierze się do odrabiania strat w drugiej połowie meczu z Ostersunds! Bramkę na 1-2 strzelił Kolasinac.

Efektowna główka Luisa Adriano na 1-0

Chwilę przed przerwą Spartak Moskwa nieco zmniejszył straty z 1. meczu za sprawą bardzo ładnej główki Luisa Adriano. Athletic 0 - 1 Spartak Moskwa