reklama

Niesamowity gol przewrotką w egipskiej Premier League

Mecz pomiędzy Al Ittihad Alexandria Club a Enppi Club.
źródło:dailymotion.com
reklama

Nietypowy powód przeszukania samolotu Guardioli przez policję

Nietypowy powód przeszukania samolotu Guardioli przez policję
Hiszpańska policja przeszukała prywatny samolot Pepa Guardioli, po tym jak wylądował w niedzielę w Barcelonie. Jaki był powód interwencji służb? Szukali oni na pokładzie Carlesa Puigdemonta, byłego premiera Katalonii, który po ubiegłorocznym referendum opuścił kraj i od tamtej pory jest poszukiwany listem gończym przez hiszpańską policję. Mimo że na pokładzie był tylko Guardiola i jego rodzina, przeszukanie powtórzono w czwartek, kiedy samolot ponownie wylądował na lotnisku w Barcelonie. Za drugim razem również nie znaleziono niczego podejrzanego.
za:marca.com

Wybieramy TANIE KORKI!

Z kodem FANGOLX2018 masz 10% zniżki na R-GOLu!
źródło:youtube.com

Tak trener Stoke dba o jedność drużyny

Tak trener Stoke dba o jedność drużyny
Paul Lambert wprowadził do Stoke City trochę niemieckiej mentalności. W trakcie posiłków drużyna siedzi przy jednym stole i jest zakaz wyciągania telefonów. Jeśli ktoś to zrobi, ponosi karę. Możemy wtedy rozmawiać z osobami, z którymi na co dzień nie rozmawiamy za dużo i to jest dobre dla ducha drużyny.
Xherdan Shaqiri za:skysports.com
reklama

Kryszałowicz nie ma wątpliwości, że wygra z rakiem jelita

Kryszałowicz nie ma wątpliwości, że wygra z rakiem jelita
Powiem tak: nic mnie nie boli, normalnie chodzę i funkcjonuję. Uważam, że jestem zdrowy, tylko mam przejściowe problemy. Jak czasem w meczu – przeciwnik nas przycisnął, nie możemy wyjść z własnej połowy, obija nam słupki i poprzeczkę. Ale jedziemy dalej – jestem sportowcem, nauczyłem się walczyć o swoje. Miesiąc temu byłem chory, jednak o tym nie wiedziałem. Dziś znam diagnozę, pierwszego lutego miałem operację – przeprowadził ją doktor Marek Rzeszutek, jeden z najlepszych chirurgów w moim regionie. Cieszę się, że byłem akurat pod jego nożem. Wszystko wyciął i wydawało się, że problem skończony. Ale przyszła wyniki analizy tego wycinka i okazało się, że są komórki rakowe, pojawiły się przerzuty. Doktor powiedział, że wyniki nie są ani dobre, ani beznadziejne. Tylko średnie. Nie jestem przykuty do łóżka, funkcjonuję, ale muszę zacząć się leczyć. Nie wiem, ile potrwa ten etap – może pięć lat, może dwa, a może sześć miesięcy? Nie ma to znaczenia, bo wiem, że ten mecz wygram.
Paweł Kryszałowicz za:przegladsportowy.pl, wywiad Roberta Błońskiego

Tej pary nie powstydziłaby się Liga Mistrzów

Tej pary nie powstydziłaby się Liga Mistrzów

Arcytrudny terminarz Milanu

Arcytrudny terminarz Milanu
reklama