Zidane chciałby, żeby Neymar zagrał w rewanżu

Nie lubię, gdy piłkarze doznają kontuzji. Nie cieszę się z urazu Neymara i mam nadzieję, że będzie gotowy do gry w rewanżowym meczu z Realem. Nigdy nie chcę, żeby zawodnicy rywali byli kontuzjowani.
Zinedine Zidane za:goal.com

Kapitalny gol Mario Ruiego z rzutu wolnego

W ostatniej minucie spotkania z Cagliari Mario Rui pokusił się o uderzenie wieczoru - Portugalczyk pięknie przymierzył z rzutu wolnego i ustalił wynik na 5-0!

Transferowe ostatki w Legii

Karny Lorenzo Insigne na 4:0

4:0 dla Napoli! Rzut karny dla gospodarzy i Lorenzo Insigne zamienia go na bramkę.

Augsburg doprowadza do wyrównania

Na kilkanaście minut przed końcem meczu z Borussią Dortmund Augsburg doprowadza do wyrównania! Po golu Danso jest 1-1!

Piękny strzał Hamsika na 3-0

Napoli nie zwalnia tempa w drugiej części spotkania - Lorenzo Insigne wystawił piłkę Hamsikowi, a ten ładnie przymierzył i mamy już 3-0!