Tym razem VAR pomógł Bjelicy

Zwycięski gol Gytkjaera w samej końcówce

W samej końcówce meczu Kamil Jóźwiak dorzucił piłkę w pole karne, Vujadinović zgrał ją do Gykjaera i Duńczyk zapakował ją do siatki. Początkowo arbiter odgwizdał spalonego, jednak po interwencji VAR-u ostatecznie gola uznał. Dalsze powtórki jednak pokazały, że spalony... faktycznie był i znajdował się na nim asystujący Vujadinović. Fakt faktem dzięki temu trafieniu Lech wygrał ze Śląskiem 2-1!

Kosmiczna forma Antoine'a Griezmanna

4. gol Griezmanna w meczu z Leganes

Diego Costa dorzuca piłkę z lewego skrzydła, Antoine Griezmann uderza z powietrza i... gol! Czwarte trafienie Griezmanna z Leganes!

Poziom Griezmanna w ostatnich meczach

Edinson Cavani dobija Marsylię

Podopieczni Unaia Emery'ego pod koniec spotkania potwierdzili swoją przewagę, a swoje trafienie dołożył Edinson Cavani. PSG 3 - 0 Olympique Marsylia

Di Maria podwyższa prowadzenie PSG

Obrona Marsylii nie była w stanie wybić piłki w swoim polu karnym, z czego skorzystał Angel Di Maria i podwyższył prowadzenie na 2-0!

Urodzinowy powrót Arkadiusza Milika

Dziś 28 lutego, a więc urodziny Arkadiusza Milika. Już 24., choć wydaje się, że jeszcze wczoraj biegał po ekstraklasowych boiskach w koszulce Górnika Zabrze i strzelał piękne bramki. Od momentu jego wyjazdu z Polski minęło ponad pięć lat i w tym czasie naszego rodaka spotkało tyle samego dobrego, co złego. Bo z jednej strony nie przepadł na Zachodzie, jak wielu innych Polaków, a co więcej – stał się gwiazdą Ajaksu Amsterdam, co poskutkowało transferem do Napoli ku uciesze samego Diego Maradony, a z drugiej dwa razy zerwał już więzadła w kolanie, doznając chyba najgorszej z możliwych dla piłkarza kontuzji. Na szczęście napastnik lada moment ma wrócić do gry, co powinno cieszyć nas wszystkich, zwłaszcza, że mundial w Rosji startuje lada moment.

Co za forma Antoine'a Griezmanna! Francuz zdobywa drugiego gola w meczu z Leganes, tym razem po fantastycznym strzale z rzutu wolnego!

Son podwyższa prowadzenie Tottenhamu

Tottenham nie zwalnia tempa! Tym razem gola zdobywa Hueng-min Son. 5-1!

Fernando Llorente kompletuje hat-tricka

Ten wieczór należy do niego! Fernando Llorente dokłada kolejne trafienie i w zaledwie 15 minut kompletuje hat-tricka! Tottenham 4 - 1 Rochdale

Drugie trafienie Fernando Llorente

Fernando Llorente wykańcza bardzo ładną drużynową akcję Tottenhamu i mamy już 3-1 dla gospodarzy!

Llorente daje prowadzenie Tottenhamowi

Tottenham świetnie zaczął drugą połowę pojedynku z Rochdale i już w 47. minucie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Llorente! Tottenham 2 - 1 Rochdale

Angel Di Maria daje prowadzenie PSG

Angel Di Maria zdecydował się na strzał "spod kolana" i zrobił to tak dobrze, że piłka zatrzepotała w bramce Mandandy. PSG 1 - 0 Marsylia!