Real Madryt kontra ekipy z Katalonii

Kolejny cios dla PSG przed rewanżem z Realem Madryt?

Po tym, jak kibice PSG powoli pogodzili się z absencją Neymara w rewanżowym starciu z Realem Madryt w 1/8 finału Ligi Mistrzów, okazuje się, że mogą dostać kolejny cios. 19-letni Kylian Mbappe nie dokończył środowego meczu z Olympique Marsylią z powodu urazu. Francuz zszedł do szatni na przerwę wyraźnie utykając po jednym ze starć z rywalem i już nie pojawił się na drugą odsłonę. - Mbappe został trafiony w kostkę i poprosił, żeby nie grać drugiej połowie. Mamy nadzieję, że to nic poważnego - tłumaczył na pomeczowej konferencji Unai Emery. PSG nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu na temat zdrowia piłkarza.
za:lequipe.fr

Lewandowski nie jest piłkarzem jednego klubu

„Lewy” to nie Thomas Mueller czy Philipp Lahm – chłopcy, dla których Bayern jest najważniejszą tożsamością. „Lewy” jest spod Warszawy, z Leszna. Zwiedzał różne kluby i będąc w Lechu, myślał o Dortmundzie, będąc w Dortmundzie, myślał o Bayernie. Teraz, będąc w Bayernie, myśli o Realu. Ta gra zaczęła się już jakiś czas temu. Tuż przed finałami Euro 2016 Robert udzielił słynnego wywiadu dla „Der Spiegel”, w którym powiedział, że kontrakty nie są świętością. Tożsamością Roberta nie jest jednak Bayern Monachium; dzisiaj służy „Bawarczykom”, ale to nie jest chłopak jednego klubu.
Roman Kołtoń za:dieroten.pl

Courtois krytykuje decyzję Conte

Nie mam żadnego wytłumaczenia na zmianę Edena Hazarda w meczu z Manchesterem United. To był błąd, nie spodziewałem się tego. Tacy piłkarze jak Hazard są potrzebni drużynie przez cały mecz. W każdym momencie mogą zrobić coś nadzwyczajnego w ofensywie. To była decyzja trenera, on ma do tego prawo i to on musi się wytłumaczyć. Ja nie potrafię zajrzeć do jego głowy.
Thibaut Courtois za:dailymail.co.uk

Bayern jeszcze nie kupi Jamesa

Mamy opcję wykupu Jamesa za 42 miliony euro, jeśli się nie mylę. Oczywiście, to wciąż dużo pieniędzy, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę szalone kwoty, jakie padały w ostatnim okienku transferowym. Poczekamy i zobaczymy, co się stanie i wtedy zdecydujemy co robić dalej. Nie stanie się to jednak w 2018 roku, ponieważ mamy dużo czasu, a opcja wykupu nie wygaśnie.

Genialny wślizg Romagnoliego w dogrywce

Na samym początku drugiej części dogrywki Milinković-Savić znalazł się w kapitalnej sytuacji, jednak Alessio Romagnoli świetnie wygarnął mu piłkę spod nóg, ratując swój zespół przed utratą bramki na 15 minut przed końcem wyczerpującego meczu!

Radość piłkarzy Milanu po awansie do finału

Decydujący rzut karny Romagnoliego

Po dwóch bezbramkowych remisach w półfinale Pucharu Włoch doszło do rzutów karnych pomiędzy ekipami Lazio i AC Milanu. W 7. serii pomylił się zawodnik rzymskiej ekipy, natomiast Romagnoli wykorzystał swoją próbę i wysłał Milan do upragnionego finału. Co za radość ekipy Rossonerich!

Juventus zmierzy się z Milanem w finale Pucharu Włoch!

Jutrzejsza okładka "Przeglądu Sportowego"

Jutrzejsza okładka

Tym razem VAR pomógł Bjelicy

Zwycięski gol Gytkjaera w samej końcówce

W samej końcówce meczu Kamil Jóźwiak dorzucił piłkę w pole karne, Vujadinović zgrał ją do Gykjaera i Duńczyk zapakował ją do siatki. Początkowo arbiter odgwizdał spalonego, jednak po interwencji VAR-u ostatecznie gola uznał. Dalsze powtórki jednak pokazały, że spalony... faktycznie był i znajdował się na nim asystujący Vujadinović. Fakt faktem dzięki temu trafieniu Lech wygrał ze Śląskiem 2-1!

Kosmiczna forma Antoine'a Griezmanna

4. gol Griezmanna w meczu z Leganes

Diego Costa dorzuca piłkę z lewego skrzydła, Antoine Griezmann uderza z powietrza i... gol! Czwarte trafienie Griezmanna z Leganes!