300 goli Cristiano Ronaldo w La Liga

Tabela La Liga po sobotnich meczach

Forma strzelecka Cristiano Ronaldo

Mocny, mierzony strzał Mertensa w 92. minucie

W doliczonym czasie gry Napoli strzeliło jeszcze drugiego gola. To jednak Roma wywiozła z gorącego terenu 3 punkty. Skończyło się wygraną gości 4:2.

Fatalne zachowanie defensywy Napoli i gol Perottiego

Co za babol w defensywie! Diego Perotti musiał to strzelić! 4:1 dla Romy!

Ładne uderzenie Dżeko z Napoli

Edin Dżeko bardzo ładnie przymierzył i zrobiło się 3:1 dla Romy. To była druga bramka snajpera w tym meczu.

Główka CR7 na 3:1

3:1 dla Realu Madryt! Drugi gol Cristiano Ronaldo!

Pogoń policjantów za chuliganem w Gliwicach

Autorem filmiku jest dziennikarz Rafał Musioł (@rafal_musiol na Twitterze).

Chuligańska zadyma w meczu Piast - Górnik Zabrze

Nagle mecz Piasta z Górnikiem Zabrze został przerwany. W sektorze kibiców gospodarzy doszło do chuligańskich wybryków. Do akcji musiała wkroczyć policja. Autorem filmiku jest dziennikarz Rafał Musioł.

Portillo pewnie wykorzystał rzut karny

No i mamy kontaktowy gol grającego w "10" Getafe! Rzut karny i Francisco Portillo pewnym strzałem pokonuje Navasa.

Oscar wyrównał swój rekord w 80. minut

Oscar wyrównał swój rekord zdobytych bramek w jednym sezonie ligi chińskiej. W dzisiejszym meczu pierwszej kolejki strzelił hat-tricka (przebywał na boisku 80. minut), czyli tyle samo bramek ile przez cały zeszły sezon.

Idealny asystent Cristiano Ronaldo

Kiedy chciałeś osiem zer na koncie

Dziś miał miejsce debiut Yannicka Carrasco w lidze chińskiej, nowa drużyna Belga przegrała aż 0:8.

CR7 zabawił się z defensywą Getafe i strzelił na 2:0

Jeszcze przed przerwą Real Madryt strzelił drugiego gola. Właściwie to zrobił to Cristiano Ronaldo. 2:0 w meczu z Getafe!

Debiut Mascherano w Chinach

Argentyńczyk, Javier Mascherano zadebiutował w barwach Hebei China Fortune. Były zawodnik Barcelony rozegrał całe spotkanie na pozycji defensywnego pomocnika, a jego zespół zremisował 1:1.
za:flashscore.com

Rapa podzielił się kurtką z Fojutem

Hattrick Zbigniewa Bońka na mundialu

Obchodzący dziś 62 urodziny Zbigniew Boniek strzelił na mundialu hattricka przeciwko Belgii. Obecny prezes PZPN na mistrzostwach świata w 1982 roku świętował z reprezentacją Polski zdobycie trzeciego miejsca.