XI Arki na mecz z Cracovią

XI Atletico na mecz z Barceloną

XI Barcelony na mecz z Atletico

Nieudana interwencja Cecha i gol Murraya

Brighton prowadzi z Arsenalem już 2-0! Przy strzale Glenna Murraya nie popisał się Petr Cech...

Nic nie wskazywało na tragiczną śmierć Astoriego

Z deszczu pod rynnę

Petr Cech wciąż bez czystego konta

Podpowiadamy: 16 grudnia w meczu z Newcastle :P

Brighton od 7. minuty prowadzi z Arsenalem

Koszmar Arsenalu trwa - po dwóch słabych meczach z Man City, "Kanonierzy" przegrywają już od 7. minuty z Brightonem. Strzelcem gola Lewis Dunk.

Urodziny byłego selekcjonera reprezentacji

Pożegnalna wiadomość Sneijdera po zakończeniu kariery w reprezentacji

Czuję się dumny i zaszczycony, że miałem szansę grać dla mojego kraju przez 15 lat, 9750 minut, 133 meczów, 85 zwycięstw i 31 goli. Piłka nożna całe życie jest moją pasją. Powodzenia dla kolejnej generacji piłkarzy. Zawsze dawajcie z siebie 100%! Do zobaczenia.
Wesley Sneijder za:@sneijder101010

XI Arsenalu na mecz z Brightonem

Ndidi i Cook obrzucają się śniegiem

Piłkarz Bournemouth i jego rywal z Leicester postanowili wykorzystać warunki atmosferyczne do drobnych złośliwości, ale po wszystkim zbili sobie piątkę :P

Odwołano dzisiejsze mecze Serie A

Władze Serie A zadecydowały, że wszystkie zaplanowane na niedzielę mecze ligowe (w tym także derby Mediolanu pomiędzy Milanem i Interem) zostały odwołane z powodu żałoby po śmierci Davide Astoriego, kapitana Fiorentiny i reprezentanta Włoch, który zmarł dziś w nocy. W najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja o nowym terminie rozegrania meczów.
za:@SkySport

Bayern wkrótce ogłosi nazwisko nowego trenera

Christian Falk, niemiecki dziennikarz pracujący dla "Sport Bild" i specjalizujący się w tematyce Bayernu, poinformował, że mistrzowie Niemiec w ciągu 3-4 tygodni podadzą nazwisko trenera, który poprowadzi drużynę od nowego sezonu.
za:@cfbayern