Iniesta odniósł kontuzję mięśnia dwugłowego

FC Barcelona potwierdziła, że Andres Iniesta opuścił boisko w meczu z Atletico już w 1. połowie meczu z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w grze Hiszpana.
za:@j_krecidlo

600 goli w karierze Leo Messiego

Fantastyczna seria Leo Messiego

Twardy orzech do zgryzienia

XI Lecha na mecz z Legią

Fenomenalny gol Messiego z rzutu wolnego

Leo Messi podszedł do piłki ustawionej ok. 25 metrów od bramki i posłał strzał na bramkę Oblaka. Słoweński bramkarz miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał jej wybić. Barcelona-Atletico 1-0!

Wzruszający list pożegnalny Buffona do Astoriego

Drogi Asto, rzadko dzielę się publicznie przemyśleniami na temat innych osób, ponieważ wolę zachować piękno i unikalny charakter wzajemnych relacji przed tymi, którzy nie mają szacunku dla osobistych więzi. W twoim przypadku czuję, że muszę zrobić wyjątek, ponieważ masz młodą żonę i rodzinę, która cierpi, a poza tym twoja mała córeczka powinna wiedzieć, że jej tata był DOBRYM CZŁOWIEKIEM... NAPRAWDĘ DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Byłeś najlepszym przedstawicielem "starego świata", o którym ludzie coraz częściej zapominają, a który cechuje się altruizmem, elegancją, uprzejmością i szacunkiem do innych osób. Prawdę mówiąc, byłeś jednym z najwspanialszych sportowców, z którymi kiedykolwiek się spotkałem. Spoczywaj w pokoju. Twój szalony Gigi.
Gianluigi Buffon za:instagram.com/gianluigibuffon/

0-0 nie zadowoliło trenera Śląska

źródło:twitter.com/m_kuznia

Gdy widzisz kolejny błąd Petra Cecha

Efektowny gol Aubameyanga

Arsenal wziął się w garść pod koniec 1. połowy i strzelił kontaktowego gola. Autorem trafienia na 1-2 jest Pierre-Emerick Aubameyang!