Azpilicueta wyręcza Courtoisa

Leroy Sane stanął przed wielką szansą na strzelenie gola Chelsea, jednak zapobiegł temu stojący na linii bramkowej Azpilicueta! Wciąż 0-0.

Dla Messiego rzut wolny jak rzut karny

Iniesta odniósł kontuzję mięśnia dwugłowego

FC Barcelona potwierdziła, że Andres Iniesta opuścił boisko w meczu z Atletico już w 1. połowie meczu z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w grze Hiszpana.
za:@j_krecidlo

600 goli w karierze Leo Messiego

Fantastyczna seria Leo Messiego

Twardy orzech do zgryzienia

XI Lecha na mecz z Legią

Fenomenalny gol Messiego z rzutu wolnego

Leo Messi podszedł do piłki ustawionej ok. 25 metrów od bramki i posłał strzał na bramkę Oblaka. Słoweński bramkarz miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał jej wybić. Barcelona-Atletico 1-0!