Pora na Hiddinka w Chelsea?

Nieuznany gol Gameiro w meczu z Barceloną

Arbiter dopatrzył się w tej sytuacji spalonego Diego Costy i dlatego gol nie został uznany.

Kapitalny gol Tolisso z blisko 30 metrów

Piłkarz Bayernu odpalił taką rakietę, że bramkarz Freiburga mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki. 0-2!

Muller strzela gola Freiburgowi

Thomas Muller trochę nieporadnie przyjmował piłkę, ale ostatecznie udało mu się wepchnąć ją do siatki. Freiburg-Bayern 0-1!

XI Bayernu na mecz z Freiburgiem

Odmłodzenie składu odłożone na później

Średnią wieku wyliczył profil EkstraStats (twitter.com/EkstraStats).

Bernardo Silva daje prowadzenie Man City

Fantastyczny początek 2. połowy meczu w wykonaniu Manchesteru City! Już po kilkudziesięciu sekundach "Obywatele" wyszli na prowadzenia za sprawą gola Bernardo Silvy. Man City-Chelsea 1-0!

Remy do Vesovicia i gol dla Legii

Remy posłał prostopadłe podanie do Vesovicia, a nowy nabytek Legii skutecznie wykończył akcję. Legia-Lech 1-0!

Messi wychodzi spod opieki trzech piłkarzy i oddaje strzał

Mimo że piłkarze Atletico w tej sytuacji potroili krycie na niewiele to się zdało - Leo Messiemu i tak udało się oddać strzał.

Azpilicueta wyręcza Courtoisa

Leroy Sane stanął przed wielką szansą na strzelenie gola Chelsea, jednak zapobiegł temu stojący na linii bramkowej Azpilicueta! Wciąż 0-0.

Dla Messiego rzut wolny jak rzut karny

Iniesta odniósł kontuzję mięśnia dwugłowego

FC Barcelona potwierdziła, że Andres Iniesta opuścił boisko w meczu z Atletico już w 1. połowie meczu z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w grze Hiszpana.
za:@j_krecidlo

600 goli w karierze Leo Messiego

Fantastyczna seria Leo Messiego

Twardy orzech do zgryzienia

XI Lecha na mecz z Legią

Fenomenalny gol Messiego z rzutu wolnego

Leo Messi podszedł do piłki ustawionej ok. 25 metrów od bramki i posłał strzał na bramkę Oblaka. Słoweński bramkarz miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał jej wybić. Barcelona-Atletico 1-0!