Piękny gol Payeta w meczu z Athletikiem

Piłkarz Marsylii w świetnym stylu wykorzystał pomyłkę defensywy Athletiku. 2-0!

Marsylia strzela gola w 1. minucie

Co za początek meczu w wykonaniu Marsylii! Lucas Ocampos strzelił gola Athletikowi Bilbao już w pierwszej minucie meczu!

Arsenal przerwał passę Milanu

Chwila oddechu dla Wengera

Koke dobija Lokomotiw

Atletico pieczętuje swoje zwycięstwo nad Lokomotiwem golem Koke. 3-0!

Kozacka kiwka Kolasinacia

Sead Kolasinac zaczął "czarować" między piłkarzami Milanu, którzy mieli ogromny problem z odebraniem mu piłki.

Borussia Dortmund strzela kontaktowego gola

BVB bierze się do pracy w meczu z Salzburgiem! Schurrle dosłownie wepchnął piłkę do bramki rywali. 1-2!

Wiadomość polskiego kibica do hiszpańskiego komentatora

Berisha strzela drugiego gola w meczu z Borussią

Salzburg nie zwalnia tempa! Austriacy prowadzą na wyjeździe z Borussią Dortmund już 2-0!

Salzburg na prowadzeniu w meczu z Borussią

Salzburg świetnie wszedł w drugą połowę meczu i wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł Berisha i... Borussia Dortmund przegrywa 0-1!

Costa dobija strzał Griezmanna i 2-0 dla Atletico

Diego Costa błyskawicznie ruszył do piłki odbitej przez bramkarza Lokomotiwu i podwyższył prowadzenie Atletico na 2-0!

Arsenal świetnie radzi sobie z Milanem

Ramsey strzela gola do szatni

Aaron Ramsey wyszedł sam na sam z Donnarummą, położył go na murawie i strzelił do pustej bramki. Milan-Arsenal 0-2!

Mecz w którym Pastore przegrał z leniem

Odrobienie dwóch bramek z Realem Madryt i zachowanie czystego konta jest samo w sobie bardzo skomplikowanym zadaniem. Kiedy musisz tego dokonać z piłkarzami, którzy biegają bez sensu lub wcale tego nie robią, zadanie przybiera natychmiast wymiar ‘mission impossible’. Coś na ten temat miałby do powiedzenia Javier Pastore. We wtorkowy wieczór wybrał się na mały jogging po murawie stadionu Parc des Prince i nawet niespecjalnie się spocił. Trudno się dziwić oburzeniu i żartom kibiców.

Gdy na pogrzeb Davide Astoriego przyjechali piłkarze i trenerzy Juventusu, powitały ich gromkie brawa od kibiców Fiorentiny.

Saul znów strzelił pięknego gola

Fenomenalny gol Saula w meczu z Lokomotiwem

Kolejne fantastyczne trafienie Saula! Piłkarz Atletico popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Atletico-Lokomotiw 1-0!