Świetna akcja zakończona golem Brumy! Co za asysta Wernera! RB Lipsk-Zenit 1-0.

Beznadziejny strzał Welbecka w meczu z Milanem

Bez komentarza :P

Borussia podziękowała Bartrze

Przed meczem z Salzburgiem odbyło się oficjalne pożegnanie Marca Bartry, który w zimowym oknie transferowym odszedł do Realu Betis.

Aduriz wykorzystuje rzut karny

Aduriz podszedł do piłki ustawionej na 11 metrze i strzelił kontaktowego gola. Do przerwy Olympique Marsylia prowadzi z Athletikiem 2-1!

Piszczek nie zagrał i BVB przegrała ze Salzburgiem

Piękny gol Payeta w meczu z Athletikiem

Piłkarz Marsylii w świetnym stylu wykorzystał pomyłkę defensywy Athletiku. 2-0!

Marsylia strzela gola w 1. minucie

Co za początek meczu w wykonaniu Marsylii! Lucas Ocampos strzelił gola Athletikowi Bilbao już w pierwszej minucie meczu!

Arsenal przerwał passę Milanu

Chwila oddechu dla Wengera

Koke dobija Lokomotiw

Atletico pieczętuje swoje zwycięstwo nad Lokomotiwem golem Koke. 3-0!

Kozacka kiwka Kolasinacia

Sead Kolasinac zaczął "czarować" między piłkarzami Milanu, którzy mieli ogromny problem z odebraniem mu piłki.

Borussia Dortmund strzela kontaktowego gola

BVB bierze się do pracy w meczu z Salzburgiem! Schurrle dosłownie wepchnął piłkę do bramki rywali. 1-2!

Wiadomość polskiego kibica do hiszpańskiego komentatora

Berisha strzela drugiego gola w meczu z Borussią

Salzburg nie zwalnia tempa! Austriacy prowadzą na wyjeździe z Borussią Dortmund już 2-0!

Salzburg na prowadzeniu w meczu z Borussią

Salzburg świetnie wszedł w drugą połowę meczu i wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł Berisha i... Borussia Dortmund przegrywa 0-1!

Costa dobija strzał Griezmanna i 2-0 dla Atletico

Diego Costa błyskawicznie ruszył do piłki odbitej przez bramkarza Lokomotiwu i podwyższył prowadzenie Atletico na 2-0!