Dlatego Sancho zdecydował się na Borussię Dortmund

Dlaczego zdecydowałem się na przenosiny do Borussii Dortmund? Wielu młodych piłkarzy trafiło tutaj, a potem stawało się piłkarzami ze ścisłej czołówki. Pomyślałem sobie: "Wow, ja mogę być następny". Chcę być częścią tej historii. To, że dostałem numer "7" pokazuje, że we mnie wierzą.
Jadon Sancho za:90min.com

Piękny gol Batshuayia po asyście Piszczka

Michy Batshuayi! Choć wszedł na boisko dopiero w 2. połowie, to zdążył strzelić dwa gole, które dały BVB zwycięstwo 3-2 nad Eintrachtem! Drugi gol padł w 94. minucie po asyście Piszczka.

Najmocniejsi piłkarze Legii według Carlitosa

Piłkarze Legii, którzy najbardziej zapadli mi w pamięć? Legia ma bardzo silny zespół, wszyscy potrafią tam grać w piłkę, ale gdybym miał podać konkretne nazwiska to powiem: Malarz, Mączyński i Pazdan.
Carlitos za:sport.se.pl

Coraz więcej obcokrajowców w Legii

Andre Silva na długo zapamięta tego gola

Milan strzela w 94. minucie gola na wagę zwycięstwa

Milan pokazał w meczu z Genoą, że wie, co to znaczy walka do samego końca! Gola na wagę 3 punktów strzelił w 94. minucie Andre Silva!