Dembele był w niezłym szoku

Ballack po nieodgwizdanym karnym dla Chelsea

Nieodgwizdany rzut karny dla Chelsea

Marcos Alonso padł w polu karnym po kontakcie z defensorami Barcelony, ale arbiter uznał, że to nie kwalifikowało się na rzut karny i nie odgwizdał jedenastki. A co Wy o tym sądzicie? Był rzut karny czy nie?

Magiczne zagranie Andresa Iniesty

Trochę boiskowej magii w wykonaniu Iniesty. Pięknie to zrobił!

Twórca futbolu

Marcos Alonso obił z rzutu wolnego słupek bramki Ter Stegena

W samej końcówce 1. połowy Chelsea mogła złapać kontakt, jednak Marcos Alonso z rzutu wolnego tylko obił słupek bramki Ter Stegena. Do przerwy Barcelona 2 - 0 Chelsea

Diego Costa wymazał Conte z Chelsea na Instagramie

Plan Conte nie wypalił

Chelsea już może się żegnać z LM

Teraz to już pójdzie...

Messi z najszybszą bramką w swojej karierze

Świetna akcja Messiego i debiutancka ''bomba'' Dembele na 2-0

Co za akcja Barcelony! Lionel Messi w pojedynkę radzi sobie z dwoma defensorami Chelsea, wykłada piłkę Dembele i Francuz mocnym strzałem podwyzsza prowadzenie Barcy na 2-0!

Najszybszy gol Messiego w LM

Zabójczy początek w wykonaniu Messiego

Messi strzela na 1-0 z ostrego kąta po kapitalnej asyście Suareza

Co za początek Barcelony! Po nieudanej klepce Messiego z Dembele piłka trafia do Luisa Suareza, ten wypuszcza Messiego zagraniem piętą i Argentyńczyk z ostrego kąta pokonuje Thibauta Courtoisa! Barcelona 1 - 0 Chelsea!