Delikatny balans ciała Leo Messiego i Cesc Fabregas zapoznał się z murawą na Camp Nou.

Najlepsza ósemka w tej edycji Ligi Mistrzów

La Liga kontra Premier League w Lidze Mistrzów

Rudiger obija poprzeczkę w końcówce meczu

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Antonio Rudiger miał szansę na honorowego gola, jednak piłka po jednym strzale tylko obiła poprzeczkę. Barcelona wygrywa zatem 3-0 i awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

Tak powinny wyglądać getry Courtoisa na mecz z Barcą

Dwaj wielcy mistrzowie

Akcje Messiego prosto w kosmos

Radość Suareza po golu Messiego

Setny gol Leo Messiego w Lidze Mistrzów

I zrobił to! Leo Messi w odpowiednim momencie odpalił turbo, wyprzedził obrońców Chelsea i pewnym strzałem posłał piłkę między nogami Courtoisa! Barcelona wygrywa z Chelsea 3-0 a Leo Messi zalicza swoje setne trafienie w Lidze Mistrzów!

Dembele był w niezłym szoku

Ballack po nieodgwizdanym karnym dla Chelsea

Nieodgwizdany rzut karny dla Chelsea

Marcos Alonso padł w polu karnym po kontakcie z defensorami Barcelony, ale arbiter uznał, że to nie kwalifikowało się na rzut karny i nie odgwizdał jedenastki. A co Wy o tym sądzicie? Był rzut karny czy nie?

Magiczne zagranie Andresa Iniesty

Trochę boiskowej magii w wykonaniu Iniesty. Pięknie to zrobił!

Twórca futbolu

Marcos Alonso obił z rzutu wolnego słupek bramki Ter Stegena

W samej końcówce 1. połowy Chelsea mogła złapać kontakt, jednak Marcos Alonso z rzutu wolnego tylko obił słupek bramki Ter Stegena. Do przerwy Barcelona 2 - 0 Chelsea