Welbeck pewnie strzela z karnego na 1-1

Arbiter dyktuje rzut karny po bardzo kontrowersyjnym rzekomym faulu Rodrigueza na Welbecku, do piłki podchodzi sam poszkodowany i.. jest 1-1!

Świetna parada Burkiego w meczu z Salzburgiem

Gdyby ten strzał wpadł do bramki, sytuacja Borussii stałaby się bardzo ciężka...

Gigantyczny marketingowy awans Lechii Gdańsk

Piękna ''bomba'' Calhanoglu z 25 metrów

CO ZA GOOOOOL! Hakan Calhanoglu huknął z 25 metrów i David Ospina nie dał rady wyciągnąć jego uderzenia. Arsenal 0 - 1 AC Milan!

Polska firma dostarczy bramki na MŚ

Bramkarz Viktorii Pilzno broni karnego w 92. minucie

Co za historia! Viktoria Pilzno odrobiła 2 bramki straty z pierwszego meczu i była o krok od dogrywki, kiedy to arbiter podyktował w samej końcówce rzut karny dla Sportingu. Do piłki poszedł Bas Dost i... Ales Hruska wybronił jego uderzenie, dając czeskiej drużynie dogrywkę!

Inzaghi wywalił się z radości po golu De Vrija

De Vrij podwyższa prowadzenie Lazio

W pierwszej połowie gola po rzucie rożnym zdobył Lucas Leiva, w drugiej odsłonie dokonał tego Stefan De Vrij. Lazio prowadzi z Dinamem Kijów 2-0 i jest już niemal pewne awansu!

Athletic kontaktował się z Tuchelem

Radio Marca Bilbao poinformowało, że Athletic Bilbao kontaktował się z Thomasem Tuchelem by wysondować, czy byłby skłonny do objęcia stanowiska trenera. Klub z Kraju Basków nie jest jedynym, który rozważa zatrudnienie byłego szkoleniowca Borussii Dortmund. Wśród klubów zainteresowanych Tuchelem wymienia się również Bayern i Chelsea.
za:@swearimnotpaul

Aritz Aduriz wylatuje z boiska

Aritz Aduriz w bezpardonowy sposób powstrzymał Lucasa Ocamposa i arbiter nie miał wątpliwości - za ten faul doświadczony otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Kontaktowe trafienie Inakiego Williamsa

Inaki Williams dopadł do piłki w polu karnym i wepchnął ją do bramki, ale tym trafieniem tylko zmniejszył rozmiary porażki w dwumeczu. Na San Mames Athletic Bilbao przegrywa z Marsylią 1-2, a w dwumeczu jest aż 2-5.

Gattuso przemianował Boriniego z napastnika na obrońcę

XI Borussii na mecz z Salzburgiem

Ładny strzał Ocamposa na 2-0

Olympique Marsylia podwyższa prowadzenie za sprawą bardzo ładnego trafienia Lucasa Ocamposa!

Na coś takiego można się tylko roześmiać

Zenit strzela Lipskowi gola do szatni

Zenit nie składa broni! Po golu Driussiego jest już 1-1. Do awansu Rosjanie wciąż potrzebują dwóch goli.