Najlepszy debiutancki sezon w historii Liverpoolu?

Gdy Salah spojrzy w lustro po meczu z Watfordem

XI Manchesteru United na mecz z Brighton

Ekwilibrystyczny gol Firmino w meczu z Watfordem

Takiego wymyślnego gola nie powstydziłby się nawet Zlatan! Liverpool-Watford 3-0.

Mohamed Salah powtórzył gola Messiego z meczu z Bayernem

Gdyby Salah podciął piłkę nad bramkarzem, to jego trafienie byłoby niemal bliźniacze do gola Messiego w meczu z Bayernem w 2015 roku :D

Fantastyczny gol Mateusza Szwocha

Pomocnik Arki Gdynia idealnie przymierzył! Jagiellonia-Arka 1-2!

Mohamed Salah strzela gola do szatni

Za nami dopiero pierwsza połowa meczu Liverpool-Watford, a Mohamed Salah ma już na koncie dwa gole. 2-0!

Ekstraklasa w całej okazałości

Fragment meczu Jagiellonia-Arka :)
źródło:twitter.com/PP1916

Salah kładzie obrońcę na murawie i strzela gola

To już 25. gol Mohameda Salaha w tym sezonie Premier League! Liverpool-Watford 1-0!

Guilherme do Bezjaka i gol dla Jagiellonii

Guilherme rehabilituje się za sprokurowanie rzutu karnego i zalicza asystę przy golu Bezjaka. Jagiellonia-Arka 1-1!

Szwoch strzela z rzutu karnego gola dla Arki

Choć Kelemen wyczuł kierunek strzału, to nie zdołał go obronić i Szwoch mógł świętować zdobycie bramki. Jagiellonia-Arka 0-1!

Buffon znów powołany do reprezentacji Włoch

Real poinformował Bayern, że nie jest zainteresowany Lewandowskim

Monachijski dziennik "TZ" poinformował, że Florentino Perez wysłał do prezydenta Bayernu, Karl-Heinza Rummenigge, wiadomość, w której zapewnił, że Real Madryt nie kontaktował się z Robertem Lewandowskim, a sam transfer reprezentanta Polski nie jest tematem debaty w madryckim klubie. Wiadomość prezesa Realu Madryt była reakcją na wczorajszy artykuł "Mundo Deportivo", w którym można było przeczytać, że "Królewscy" porozumieli się z Lewandowskim w sprawie warunków kontraktu.
za:tz.de

Wszołek przewidział swoje dobre występy

Wszystko się zgadza: w meczu z Aston Villą Wszołek zanotował asystę, a w meczu z Fulham strzelił gola! :D

XI Liverpoolu na mecz z Watfordem

Zidane skomentował losowanie Ligi Mistrzów

Grałem w Juventusie przez 5 lat, więc każde kolejne starcie z nimi przynosi mi wielkie emocje. Wolałem uniknąć wylosowania ich z wielu powodów, ale skoro już tak się stało, to odkładam wspomnienia i sentymenty na bok i koncentruję się na meczu. Juventus jest tak samo mocny jak w poprzednim sezonie, więc spodziewam się dwóch ekstremalnie trudnych i wyrównanych meczów. Każdy ma po połowie szans na awans.
Zinedine Zidane za:football-italia.net