Kolumbia bezlitosna dla Francji! Falcao na 2:2!

Zaczęło się od głupiej straty francuskich piłkarzy. No i poszła akcja Kolumbii! Na koniec Falcao i mamy 2:2.

Prosta strata Włochów i gol Banegi

No i mamy gola w towarzyskim hicie! A wszystko zaczęło się od głupiej straty jednego z zawodników rep. Włoch. Argentyna bezlitośnie to wykorzystała. 1:0!

Po tym starciu arbiter podyktował rzut karny

Po tym starciu Kamińskiego z Mosesem arbiter zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla Nigerii. Słusznie?

Moses wykorzystuje rzut karny

Moses z dużym spokojem wykorzystał rzut karny i dał Nigerii prowadzenie 1-0 w meczu z Polską!

Salah zapakował gola Portugalii

Mohamed Salah! Strzela w barwach Liverpoolu i strzela też w barwach Egiptu! 1:0 w meczu z Portugalią!

Anglia na prowadzeniu w meczu z Holandią

Jesse Lingard strzałem zza pola karnego zaskoczył Zoeta. Holandia-Anglia 0-1!

Poziom Ekstraklasy

Lewandowski marnuje dobrą sytuację

W tej sytuacji górą był nigeryjski bramkarz.

Piękne uderzenie Alaby z wolnego w meczu ze Słowenią

Austriacy prowadzą ze Słowenią już 3:0. Takiego gola na 1:0 zapakował David Alaba. Cudo!

A "biało-czerwoni" nie strzelają

A

Bo do przerwy było 0:0...

Fantastyczne stałe fragmenty Kurzawy

Był gol czy nie było?

Kontrowersyjna sytuacja z końcówki pierwszej połowy! Czy w tej sytuacji sędzia powinien wskazać na grę od środka boiska i uznać gola dla Polski?

Zaskakujący gol kontaktowy Luisa Muriela

Kolumbia łapie kontakt z Francją! Luis Muriel zagrał w pole karne, a bramkarza Francji zaskoczył jeden z piłkarzy Kolumbii i piłka wpadła do siatki.

Fantastyczna akcja Francji i gol Lemara

Co za akcja! Francuzi bawili się z defensywą Kolumbii. Całość wykończył Thomas Lemar! 2:0!

Piękna bramka Thomasa Mullera

Świetna akcja rep. Niemiec! Piłkę dostał Thomas Muller i... Co za gol! 1:1!

Błąd Ospiny i gol Giroud

Już w 12. minucie Francja objęła prowadzenie w meczu z Kolumbią. W tej akcji Ospina się nie popisał, a Giroud tylko na to czekał. 1:0!