Zapytałem Kamila Glika o zkończenie kariery w kadrze. Jego odpowiedź, w skrócie: „Nie wiem. Zobaczymy, co będzie po mundialu”.

Najpierw CR7 elegancko opanował piłkę, a potem zaczął swoją zabawę.

Mocny strzał Quintero z rzutu karnego

No i Kolumbia wygrała 3:2 z Francją.

Gol CR7 na 2:1 w 94. minucie meczu

Najpierw zapakował gola na 1:1 w 92. minucie meczu, a potem na 2:1 w 94. minucie! Co za końcówka Portugalii!

Świetne interwencje Ter Stegena i De Gei w odstępie kilkudziesięciu sekund

Najpierw świetną interwencją popisał się bramkarz reprezentacji Niemiec, a kilkadziesiąt sekund później równie ładnie interweniował Hiszpan!

Gol CR7 na 1:1 w 92. minucie meczu

Cristiano Ronaldo! On nie marnuje takich sytuacji! 1:1!

Skillsy Joachima Loewa w meczu z Hiszpanią

Joachim Loew postanowił zaprezentować kibicom swoją technikę.

Zabójcza kontra Argentyny i piękny gol Lanziniego

Włosi byli przy piłce, a tu nagle Argentyńczycy wyszli z mega kontrą. Higuain zagrał do Lanziniego, a ten... Co za brama! 2:0!

Kolumbia bezlitosna dla Francji! Falcao na 2:2!

Zaczęło się od głupiej straty francuskich piłkarzy. No i poszła akcja Kolumbii! Na koniec Falcao i mamy 2:2.

Prosta strata Włochów i gol Banegi

No i mamy gola w towarzyskim hicie! A wszystko zaczęło się od głupiej straty jednego z zawodników rep. Włoch. Argentyna bezlitośnie to wykorzystała. 1:0!

Po tym starciu arbiter podyktował rzut karny

Po tym starciu Kamińskiego z Mosesem arbiter zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla Nigerii. Słusznie?