Piękny gol Ribery'ego na 5-0 w meczu z Borussią

Demolka - tak jednym słowem można określić to, co robi Bayern z Borussią. Po pierwszej połowie meczu wynik brzmi 5-0!

Drugi gol Lewandowskiego w meczu z Borussią

Robert Lewandowski z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki Borussii. Bayern prowadzi 4-0!

Bus sztabu Milanu zaatakowany pod stadionem Juve

Bus, którym podróżował sztab Milanu został zaatakowany pod stadionem Juventusu. Całe szczęście nikomu nic się nie stało. Już dzisiaj o 20:45 hit Serie A!

Benzema wykorzystuje rzut karny

Las Palmas - Real Madryt 0-2!

David Silva do Sterlinga i... 3:0!

Ciąg dalszy masakry Evertonu! Już jest 3:0 dla Manchesteru City!

Sassuolo zaskoczyło Napoli

Strzelcem gola Matteo Politano. 1:0 dla gospodarzy!

Główka Gabriela Jesusa na 2:0

No i szybko ekipa Guardioli zapakowała drugiego gola. Gabriel Jesus! Bombowa główka! 2:0!

Genialne podanie Modricia do Bale'a i gol dla Realu

Luka Modric posłał kapitalną piłkę do Garetha Bale'a. Walijczyk nie zmarnował dogodnej sytuacji i Real prowadzi z Las Palmas 1-0!

Efektowny wolej Sane na 1:0

Manchester City już w 4. minucie meczu zapakował gola Evertonowi. Świetnie zagrał David Silva, a Leroy Sane pięknie się złożył do strzału. 1:0!

Bayern strzela gola na 3-0 po świetnej akcji

Lewandowski zagrał do Jamesa Rodrigueza, który wypatrzył w polu karnym Thomasa Mullera. Niemiec strzelił z pierwszej piłki i Bayern prowadzi z Borussią 3-0!

Cvijanović fatalnie przestrzelił z karnego

To była powtórka rzutu karnego. Przy pierwszym podejściu strzał Cvijanovicia wyciągnął Kuciak. Wciąż jest tylko 1:0 dla Korony.

Cebula świetnie wystawił piłkę Cvijanoviciowi

1:0 dla Korony! Kapitalna akcja Cebuli! Cvijanović musiał tylko przyłożyć nogę.

James Rodriguez podwyższa na 2-0

Bayern podwyższa prowadzenie w meczu z Borussią! Podanie Alaby na gola na 2-0 zamienił James Rodriguez.

Lewandowski strzela gola Borussii Dortmund

Bayern szybko wychodzi na prowadzenie w meczu z Borussią! Późniejsze powtórki pokazały, że Lewandowski znajdował się na minimalnym spalonym, jednak arbiter uznał gola!

Polscy pomocnicy mało grają

Mateusz Borek
@BorekMati
18:19 • 31 Mar 2018
0 minut Grześka Krychowiaka, 15 minut Jacka Góralskiego. Nie ukrywam, martwi mnie to.
źródło:twitter.com