Tyle dzisiaj wystarczy na Legię

Khedira dobija Milan! 3:1!

Świetna akcja Juventusu! Zaczęło się od Douglasa Costy, a skończyło na Samim Khedirze. 3:1!

Kibice Legii wyrazili swoje zdanie o Jozaku

Legionisci.com
@LegionisciCom
22:29 • 31 Mar 2018
Legioniści skandują w stronę piłkarzy: "Prawda jest taka, nie chcemy tutaj Jozaka" - #ARKLEG
źródło:twitter.com

Messi doprowadza do remisu w 89. minucie!

Barcelona strzela dwa gole w dwie minuty i prowadzenie Sevillą jest już przeszłością! 2-2!

Suarez strzela kontaktowego gola

Luis Suarez popisał się fantastycznym uderzeniem. Sevilla prowadzi z Barceloną już tylko 2-1!

Mocna główka Cuadrado na 2-1 dla Juventusu

Juventus odzyskuje prowadzenie w meczu z Milanem. Ładnym golem popisał się Cuadrado!

Wiadomość Batshuayia po porażce z Bayernem

Reakcja Messiego na wynik Barcelony

Sevilla podwyższa prowadzenie w meczu z Barceloną

Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Sevilli! Strzelcem gola na 2-0 w meczu z Barceloną jest Muriel.

Kapitalna asysta Mbappe przy golu Di Marii

Grzechem byłoby zmarnować takie podanie... Di Maria podwyższa prowadzenie PSG w meczu z Monaco na 2-0!

Sevilla na prowadzeniu w meczu z Barceloną

Sevilla rozpracowała obronę Barcelony i cieszy się z prowadzenia! Strzelcem gola na 1-0 Franco Vazquez.

Bonucci strzela gola Juventusowi

Leonardo Bonucci strzela gola swojemu byłemu klubowi! Juventus-Milan 1-1!

Cavani daje prowadzenie PSG

Arbiter po sprawdzeniu powtórki zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego za faul Glika na Mbappe. Do piłki podszedł Cavani i... PSG prowadzi z Monaco 1-0!

Kosmiczny gol Carlosa Veli w derbach Los Angeles

Meksykański piłkarz otworzył wynik meczu Los Angeles Galaxy z Los Angeles FC fantastycznym strzałem. Goście prowadzą 1-0!

Bogdanow zaskoczył Malarza strzałem z rzutu wolnego

Arka na prowadzeniu w meczu z Legią! Bogdanow uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała między nogami Siemaszki i jest 1-0!

Świetny gol Paulo Dybali w meczu z Milanem

Argentyńczyk zdecydował się na strzał z dystansu i dał Juventusowi prowadzenie w meczu z Milanem. 1-0!