Diawara strzela na 2-1 po asyście Milika

Arkadiusz Milik przedłużył głową dośrodkowanie, które trafiło do Diawary. Strzał i gol! Napoli wygrywa z Chievo 2-1!

Pierwszy gol Arkadiusza Milika po kontuzji

Nareszcie! Arkadiusz Milik strzela swojego pierwszego gola po powrocie po kontuzji! Napoli remisuje z Chievo 1-1!

Ładny gol Stępińskiego w meczu z Napoli

Mariusz Stępiński wszedł na boisko w drugiej połowie meczu z Napoli i dwadzieścia minut później strzelił gola na 0-1!

Fenomenalny lob Pulisicia w meczu ze Stuttgartem

Młody zawodnik Borussii Dortmund popisał się kapitalnym uderzeniem, którym kompletnie zaskoczył bramkarza!

Wenger sam w to nie może uwierzyć

Welbeck daje prowadzenie Arsenalowi

Welbeck do wcześniejszej asysty dokłada gola, a Arsenal prowadzi z Southampton 2-1!

Na to czekali kibice Realu

Aubameyang strzela na 1-1 po świetnej asyście Welbecka

Trzeba przyznać, że ta akcja wyszła Arsenalowi naprawdę efektownie! Po golu Aubameyanga remisują z Southampton 1-1!

Long wyprzedza Mustafiego i strzela gola

Shkodran Mustafi stał jak zamurowany, gdy Shane Long wyprzedzał go i strzelał gola. Arsenal-Southampton 0-1!