To nie pierwsza logistyczna wpadka przy reprezentacji Polski kobiet...

Były piłkarz Legii zrobi karierę we Fluminense?

Ładny gol Sabitzera w meczu z Bayerem

RB Lipsk na prowadzeniu w meczu z Bayerem! Gola na 1-0 strzelił Marcel Sabitzer.

Guardiola usłyszał o powrocie Salaha do treningów

Jak wyglądałaby reprezentacja Jugosławii na MŚ w Rosji?

Jugosławii nie ma na mapie Europy już od ponad 25 lat, jednak nigdyś stanowiła ona bardzo znaczącą siłę w światowym futbolu. A gdyby tak zebrać wszystkie kraje wchodzące niegdyś w skład tego państwa i zmontować z nich 23-osobowy skład na mistrzostwa świata w Rosji? Cóż to by była za ekipa!

Bernardo Silva prosi kibiców o wsparcie

Shearer skrytykował Pogbę za 1. połowę meczu z City

Kiedy przyjeżdżasz na Etihad w niebieskich włosach, w dniu, w którym Manchester City może zdobyć mistrzostwo, to musisz zagrać na poziomie. Sposób, w jaki Paul Pogba grał w pierwszej połowie sobotniego meczu, był zawstydzający. Grał okropnie. Z taką dyspozycją jak w pierwszej połowie meczu z Manchesterem City, nie załapałby się nawet do drużyny Tranmere Rovers.
Alan Shearer za:mirror.co.uk