Brandt daje prowadzenie Bayerowi

RB Lipsk przegrywa na własnym stadionie z Bayerem 1-2! Goście prowadzą po golu Brandta.

Havertz strzela gola "do szatni"

W samej końcówce 1. połowy Bayer ruszył z kontrą na bramkę RB Lipsk. Akcję ładnym strzałem zakończył Kai Havertz. 1-1!

Rudiger nie rozumie słabej formy Chelsea

Sądzę, że prosiliśmy się o stratę tamtego gola. Sprawiliśmy im prezent, to była chyba ich pierwsza okazja. W drugiej połowie mogliśmy zakończyć ten mecz, strzelając kolejnego gola. Ale od kilku miesięcy tego nie potrafimy i dzieje się tak, że zazwyczaj te bramki tracimy. Dla mnie ciężko to wyjaśnić. Nie rozumiem, dlaczego po objęciu prowadzenia, cofamy się i oddajemy rywalowi piłkę.
Antonio Rudiger za:Sky Sports

Inigo Cordoba daje prowadzenie Athletikowi w 4. minucie

Ładna akcja Athletiku Bilbao, Inaki Williams wycofuje piłkę na lewą stronę pola karnego i Inigo Cordoba zdobywa gola na 1-0 już w 4. minucie!