2:1 dla Liverpoolu! Teraz już chyba nic im nie zabierze awansu!

Salah zapisał się w historii Liverpoolu

Roma robi to, co miało zrobić Man City

Kosmiczny sezon Salaha

Roma podwyższa prowadzenie! 2-0!

Po golu De Rossiego z rzutu karnego, Romie brakuje już tylko gola, żeby wyeliminować Barcelonę z Ligi Mistrzów!

Mohamed Salah uciszył Etihad!

1:1! Mohamed Salah! Po raz kolejny potwierdza, że jest w wielkiej formie!

Guardiola zamienił się w Probierza

Sprzeczka Guardioli z sędzią Lahozem

Sędzia Mateu Lahoz odgwizdał koniec pierwszej połowy, a Pep Guardiola ruszył w jego kierunku. Hiszpański szkoleniowiec zaczął zaganiać swoich piłkarzy w stronę szatni, a przy okazji jeszcze coś wykrzyczał w kierunku arbitra. Skończyło się tak, że Pep drugą połowę meczu będzie oglądać z trybun.

Nieuznany gol Manchesteru City

Leroy Sane skierował piłkę do bramki Liverpoolu, ale sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał. No właśnie... Tylko po interwencji Kariusa piłka odbiła się od piłkarza Liverpoolu.

Gol Kamila Grosickiego w meczu z Burton

Trener wystawił dziś Kamila Grosickiego w pierwszym składzie na mecz z Burton, a Polak odwdzięczył się golem na 2-0!

Liverpool ma problem w rewanżu

Spinka Edersona z Sadio Mane

Sadio Mane poślizgnął się i wjechał w Otamendiego. Edersona tak to zdenerwowało, że postanowił osobiście "porozmawiać" z senegalską gwiazdą.

Dzeko znalazł sposób na Barcelonę

Roma też szybko objęła prowadzenie

Roma wychodzi na prowadzenie w meczu z Barceloną

Edin Dzeko urwał się obrońcom Barcelony i dał prowadzenie Romie już w 6. minucie meczu! 1-0!

Gabriel Jesus już w 2. minucie strzela gola Liverpoolowi!

Manchester City szybko zabrał się za odrabianie strat! 1:0!