Kibice Romy dziękują piłkarzom, a Manolas się wzrusza

Nic dziwnego, że po takim meczu Kostas Manolas się wzruszył. Miał do tego pełne prawo! I jeszcze te podziękowania kibiców Romy!

Francesco Totti wiedział wcześniej

Radość piłkarzy Romy po meczu z Barcą

No to teraz wygodnie siadamy i oglądamy! To są właśnie prawdziwe emocje! To jest piłka nożna!

Sędzia kończy mecz, a Leo Messi szybko schodzi z boiska

Leo Messi wyglądał na osobę, która jak najszybciej chce opuścić Stadio Olimpico. Trudno mu się dziwić...

Radość na ulicach Rzymu po wygranej Romy

AS Roma zapisała się w historii Ligi Mistrzów! Nikt nie wierzył, że piłkarze Di Francesco są w stanie odrobić straty... Udało się! Rzym świętował całą noc!

Jakby tu wrócić do Liverpoolu...

Doping kibiców Liverpoolu słyszany z zewnątrz Etihad

To jest jakiś totalny kosmos! Czy Wy to słyszycie? :O

Bramka Manolasa z włoskim komentarzem

Musicie to usłyszeć! Tego nie da się powtórzyć.

Leo Messi zjechał piłkarzy Barcelony

"Daily Star" powołując się na informacje "Diario Gol" twierdzi, że w przerwie i po meczu rewanżowym z Romą Leo Messi dał jasno do zrozumienia, którzy piłkarze Barcelony zawiedli najbardziej. Gniew Argentyńczyka skumulował się przede wszystkim na Samuelu Umtitim. Messiemu nie podoba się zamieszanie transferowe wokół Francuza i miał mu zarzucić, że nie do końca był skoncentrowany na meczu rewanżowym z ekipą Di Francesco. Burę od argentyńskiej gwiazdy miał dostać również Jordi Alba, który wtorkowego występu na pewno nie zaliczy do udanych.
za:dailystar.co.uk

Leo Messi i jego półfinał Ligi Mistrzów

Ten rzut rożny Cengiza Undera

Świetna sytuacja Messiego w meczu z Romą

To były ostatnie minuty meczu. AS Roma prowadziła już 3:0, a Leo Messi miał szansę strzelić tego upragnionego gola, który dałby awans Barcelonie. Jednak nieczysto uderzył w piłkę...

Gole Messiego we wszystkich ćwierćfinałach LM

Heat mapa Suareza w meczu z Romą

Pallotta w wyjątkowy sposób świętował awans Romy

Prezes AS Romy James Pallotta wskoczył do fontanny na słynnym placu w Rzymie - Piazza del Popolo. W końcu nie każdego dnia odrabia się trzybramkową stratę i wyrzuca Barcelonę za burtę Ligi Mistrzów.